Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jól van ez így?...

Szerintetek jól van ez így? (haláleset-munka)

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt sajnos múlt héten és még reggel bementem dolgozni, ami nagyon fontos volt megcsináltam és felhívtam a főnököm, hogy meghalt édesapám és mennünk kell a kórházba ügyintézni, stb.. Ehhez képest egész délelőtt kerestek telefonon, folyamatosan a munkával zaklattak, holott tudták, hogy pár órával ezelőtt halt meg édesapám. Teljesen fel voltam háborodva, amikor minden nap ezzel zaklattak, sőt! Még a ravatalnál is csörgött a telefonom. Ráadásul az egyháznak dolgozom... Mivel nem dolgozom, megállt az élet. Senki sem tudja az én munkámat csinálni, de én vagyok az, aki a legkevesebb fizetést kap és én mindenkit tudok helyettesíteni, de ha velem ilyesmi történik, akkor engem senki. Én reagálom túl? A gyász miatt érzem felháborodva magam? Elgondolkoztam azon, hogy beadom a felmondásom.
2015. szept. 3. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kapcsoltad ki a telefonodat?
2015. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert sajnos csak 1 számom van, amin a rokonok is hívtak.
2015. szept. 3. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A ravatalnál hova hívnak már? Istenem...
2015. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A telefont halkítsd le, ha nem családtag ne vedd fel. Azt nem értem miért mentél be aznap, de tényleg tiszteletben kellett volna tartani másoknak hogy éppen fontosabb dolgod van. Ahogy olvasom itt nem csak ez az egy dolog zavar a munkahelyeddel kapcsolatban. Ezt neked kell átgondolnod, adj rá pár napot és ha továbbra is úgy érzed hogy fel akarsz mondani akkor add be a papírt.
2015. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jól írod utolsó. Nem csak ez az 1 bajom van a munkahelyemmel kapcsolatban, csak úgy gondolom, hogy most telt be a pohár! Teljesen hülyének néznek, kihasználnak, és nem veszik figyelembe, hogy milyen fájdalmakon megyünk most keresztül, és még ilyenkor is agyilag toppon kell legyek munkahely ügyileg..
2015. szept. 3. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nagyon tapintatlan, hogy nem bírták ki, hogy ne hívjanak, amikor szóltál, hogy elmész a temetés ügyében intézkedni. Mármint, ha a munkahelyről hívtak. Mert engem sokan keresnek munka miatt, olyanok is, akikkel nem egy helyen dolgozom, ők nem tudhatják, hogy éppen hol vagyok.

A temetésen viszont nagyon gáz nem kikapcsolni a telefont.

2015. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs jól. De temetésre minek egyátalán mobilt vinni? A rokonok majd elérnek ahogy tudnak, különben is, mit tudnának temetés közben mondani, amit addig nem mondtak el?

A munkahelyedről kik kerestek? Mert lehet, hogy volt olyan, aki nem tudhatta a rossz hírt, ők nem tehetnek róla.

Viszont ha tudták, és ennek ellenére zaklattak, akkor nem hagynám annyiban. Legközelebb amikor találkoznék velük, rákérdeznék, hogy miért hívtak, és elküldeném őket a 3,14csába.

Részvétem apukád miatt!

2015. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a temetésre vittem! A ravatalhoz! Nálunk kikísérik temetés előtt a ravatalhoz az elhunytat. A temetésre nem vittem telefont. Eszem ágában sem volt.
2015. szept. 3. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Én keresnék másik munkahelyet.

Ez a bunkóság tetőfoka, pléne, ha az egyházról beszélünk.

Nem tisztelnek, nem becsülnek és még csak meg sem fizetnek.

Menj át máshová.

2015. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
A ravatalhoz kísérés is a temetés része...
2015. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!