Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bécsben vannak olyan munkahely...

Bécsben vannak olyan munkahelyek (kertészet,cukrászat stb…) ahol magyarul is foglalkoztatnak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább a főnökségtől függ. Ha magyar a cégvezetés akkor van esélyed. De a vendégekkel/munkatársakkal akkor is németül kell beszélni.
2023. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet van, de nem sok, Ausztriában munkavállaláshoz meg azért kell legalább alapfokú német, mert a vendégek/bizonyos kollégák szinte biztos hogy nem magyarok lesznek.
2023. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
van bécsi magyarok face csoport, lépj be és írd ki oda, valami brigád vagy kocsma biztos befogad. amit írsz, hogy cukrászda legyen meg kertészet, vagyis gasztronómia és kereskedelem, az nettó esélytelen, ha már egyszer bszol németül tanulni, lejjebb kell adni az igényekből. lehet takarítani, építkezni és mosogatni, legyünk realisták.
2023. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Sopronba minden hajléktalan beszél németül.En is az vagyok,Angollal, nemettel. Nyelvtudassal nem tud elhelyezkedni. Szakmai tudás sem fontos. Szerintem elmondtam mindent. Facebookot ne használja!!! De csak helyi vállalkozókkal mennyen ki, mert a vidékiek nem fizetik ki. Drága buli lesz. Ha kintről hívják Burgenlandba ne mennyen! Gracz felé a yugok járnak. Kint a yugo az ellenség és magyar lány! Lányra ne merjen nézni!
2023. ápr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!