Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiderül mi volt az előző...

Kiderül mi volt az előző foglalkoztatási viszonyunk ha az új munkahelyen leadjuk a papírokat?

Figyelt kérdés
Kulturális közfoglakoztatott voltam,és az új helyen ezt nem szeretném reklámozni,elég ciki sajnos.Ha leadom a papírjaimat a könyvelésen,ott az összeg az világosan látszik,de a munkakör is?Bár ha az is rajta van hogy 8 órában ennyi a bér akkor gondolom úgyis kiderül.Nem akartam eltitkolni,csak egyszerűen nem került szóba,engem meg nem vitt rá a lélek hogy elmondjam,pedig gondolkoztam rajta...

2017. febr. 20. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen ki fog derülni, de ha már felvettek senkit nem fog érdekelni. Ha meg rákérdez elmondod, hogy a munkanélküliségtől értelmesebb dolgot akartál akkoriban csinálni.
2017. febr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!