Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fizikai munkások, hány órát...

Fizikai munkások, hány órát dolgoztok?

Figyelt kérdés
Nyolc órai munkából megéltek? 10-12 órázást meddig lehet bírni? ennyi munka után mit tudtok még csinálni, vacsorán és fürdésen kívűl?

2023. ápr. 17. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

8-12 óra. Attól függ mennyi kis vendégem van.(kutyakozmetikus vagyok) Én minden nap este a párommal sétálunk a parkban 1 órát. Heti egyszer elmegyek munka után uszodába. Heti 2 x pedig edzőterembe. Este otthon meg főzök valamit. Rendre vigyázunk, így hátköznap csak gyors porszívózás, és mosogataás van csak. Hétvégén csinálok nagy takarítást mindig. Megtanultam: Mindenre annyi időnk van amennyit rászánunk.

45/N

2023. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg 10 órázok. Eléggé változó időpontokban kezdődik a műszakom (nem egy klasszikus délelőtt-délután). Ha végzek olyan 4-5 körül, akkor nekem még sok minden belefér a napba, például heti párszor tanfolyamra járok. Így, hogy nem éjszakázok, ki is tudom magam pihenni szerintem, még ha korán is kelek néha, heti 3 pihenőnap elég rá. Ha később végzek (este 7-10 között), sokkal inkább elfáradok, és esélytelen bármire rávenni magam. Délelőtt néha lenne kis időm még, de nagyon nem vagyok produktív reggel.

Régen 12 óráztam, az nagyon kimerített, napokat bírtam volna átaludni. De ott ez részben az éjszakai műszakok miatt volt, és részben, mert messze laktam a munkahelytől, és nagyon-nagyon korán kellett kelnem.

2023. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!