Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkások, ti amikor...

Irodai munkások, ti amikor táppénzen vagytok dolgoztok otthonról?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Isten ments! Ha táppénzen vagyok, nem kapok bért, nem is dolgozok.
2018. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már miért dolgozna az ember táppénzen? Maximum ha megesküdnek neki, hogy most az egyszer félórára, de élet és halál kérdése a dolog és csak ő képes rá (nekem nem táppénzen, de hétvégén este volt ilyesmi. nem élet és halál, de sürgős, fontos és gyorsan kivitelezhető).

De ha épp szolidan haldoklom, akkor tehetnek egy szívességet...

2018. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megis ki lenne olyan hulye??
2018. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam dolgozni otthonról, amikor nem érzem magam annyira jól, hogy bemenjek és megfertőzzem a kollégákat. Ilyenkor nem vagyok táppénzen, tehát normál munkanapnak számít, csak nem bent vagyok, hanem otthonról dolgozom.

Természetesen ha valóban táppénzen vagyok, akkor nem dolgozok.

2018. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Műtöttek és 6 napot kórházban voltam majd otthon még 2 hétig lábadoztam. Így 3 munkahét kiesett. Eszükbe nem jutott volna, hogy otthonról dolgozzak. :D


Visszamentem, leadtam a papírokat a főnöknek és ennyi - attól a naptól kezdtem el dolgozni amikorra a háziorvos keresőképesnek írt (a kórházi kontrol után kiadott papír alapján). Addig otthon voltam és nem home office-oztam.

2018. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, táppénzen kevesebbet kapsz mint rendes munkanapon. Ergo, elvégzed ugyanazt a munkát !!!BETEGEN!!! kevesebb fizetésért. :D


Ha valaki otthon marad és van arra lehetősége, hogy otthonról végezze a munkát, akkor home office, ami nem egyenlő a táppénzzel meg a szabival.

2018. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Betegen van elég baja az embernek, nem ám még dolgozni. Ráadásul nem is kapnék annyi munkabért, mint a rendes munkanapért. Munka szempontjából pedig nagyobb a hibázási lehetőség is. Szóval biztos nem mennék bele ilyesmibe.
2018. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!