Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet elviselni egy...

Hogy lehet elviselni egy szófosásban szenvedő kollégát?

Figyelt kérdés
Triviális dolgokat túlmagyaráz, a meetingek nagy része arról szól, hogy ő locsog a semmiről és a felettesünk nem szól rá. Én próbáltam már rövidre zárni, de kevés sikerrel.
2023. ápr. 20. 09:36
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
80%
Szólj közbe, hogy a lényeget mond, mert van más dolgod is. Van, aki szereti hallatni a hangját és 8 mondatban részletezi azt, amit el lehet mondani egy tőmondatban is akár.
2023. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. lepes: 'Jozsi, terjunk a targyra'

2. lepes: 'Jozsi, ujra megkerlek, terjunk a targyra'

3. lepes: 'Jozsi, rabolod mindenki idejet, senkit nem erdekel a horcsogod egeszsegi allapota, haladjunk tovabb'


4., eszkalacios lepes: 'Fonok ur, lehetne hogy a kovetkezo meetinghez nem csatlakozok, el vagyok maradva a melommal mert Jozsi elpofazza az idot, a tobbiekkel majd kulon egyeztetek.'


5., vegso lepes: egyszeruen nem lepsz be a meetingbe.

2023. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"felettesünk nem szól rá"

. Akkor baj van.


Ha ő nem ,akkor nyisd ki Te a szádad, és jelezd, hogy így nem hatékony meeting.

2023. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a felettes nem szól rá, akkor ez tipikusan a vak vezet világtalant kategória. Fogadd meg az #1 válaszát!
2023. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog: nálunk is a felettes utat ad az ilyennek. Félelmetes.

1* jeleztem a felettes felé, hogy nem feltétlen jó ez a hozzáállás, de persze én voltam a rossz. Nem is érdekel sem engem, sem más(okat) 1-1 illető h*eségei, de "meg kell hallgatni"...

Nálunk volt olyan, hogy egy másik munkatárs csak úgy, behozott magával egy könyvet olvasni.

Egy szó, mint 100: nem 8 ez a társadalom...

2023. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira bunkó sem szeretnék lenni, mert egyébként jóindulatú emberről van szó. De komolyan, olyanokat is csinál, hogy szándékosan kérdez olyan dolgokat, amiket már tud, hogy addig is beszéljen. Ha pedig magához veszi a mikrofont, akkor kő kövön nem marad...
2023. ápr. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!