Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki aznap...

Van itt olyan aki aznap elküldte önéletrajzát és már pár órán belül hívták állásinterjúra ? ilyen tényleg lehetséges? Ez hogyan lehetséges? Tegnap elküldtem önéletrajzomat már pár órán belül hívták hétfőre behívtak engemet interjúra

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 15:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Van olyan is állásinterjú után pár óra múlva hívnak hogy felvesznek téged?
2023. ápr. 22. 15:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb vállalkozásokban ha nem is pár óra múlva, de aznap (ha reggel küldted be), vagy másnap visszahívhatnak.
2023. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyenis Péter válasza:
17%
Hát ja szerencséd volt és örülj neki és mi van ha a főni meglátja a kérdésedet és akkor röpülsz XD.
2023. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%

Azért annyira nem kell ettől hanyatt esni ám!

Sokszor olyanok is ezek az állások amilyen gyorsan be lehet jutni.

Reggel 7.30kor küldtem a jelentkezést, 8.00kor csörög a mobilom be tudnék-e menni? 10re már benn is voltam, másnap reggel kezdtem.

Pörgős mi?


1 hetet voltam ott. Már tudom miért kellett nekik ennyire az ember....


egy önkormányzati állás volt, irodai munka. na olyan is volt amilyen a bér. GBM.

2023. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Ez nagyon fura ez nekem pár óra múlva már hívták is engemet!
2023. ápr. 22. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Vagy más van a háttérben és csak a személyedre kíváncsiak-mint külsődre, vagy ekkora emberhiányuk van.
2023. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Volt ilyen, egy elég kis irodába kerestek embert, nem kellett HR-en meg mindenen átverni a jelentkezőket, gyakorlatilag a főnök döntötte, kit vesz fel és kit hív be, illetve nagyon kellett nekik az ember, onnan kb másnap, de már lehet aznap, nem emlékszem, felhívtak h mehetek interjúzni.


Egy jóval nagyobb cégnél talán hívható multinak is ott kb. pedig interjúnál mind a két kör után pár órával (úgy kell elképzelni, hogy az interjúk voltak reggel, és akkor úgy este) hívtak, hogy tovább jutottam ill. ajánlatot tennének. Oda is nagyon kellett az ember.

2023. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt ilyen, gyakorlatilag az első állás jelentkezésem. Magán fogászati klinikára jelentkeztem asszisztensnek, még aznap hívtak hogy mikor tudnék menni interjúra. Aztán persze az nem jött be, és rá kellett döbbenjek hogy ennyire egyszerű nem lesz az álláskeresés :/
2023. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ha pl. emberhiánnyal küzdenek és kb. mindenkit is felvennének, csak kell csinálni egy látszat állásinterjút. Jó hír, hogy neked gyorsan lesz állásod, rossz hír, hogy nem véletlenül küzdenek folyamatosan emberhiánnyal (E...e bank cc is ilyen).
2023. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy küldtek egy levelet, hogy sajnos nem felelek meg az elvárásoknak. Majd délután telefonáltak, hogy mikor tudnék menni interjúzni.
2023. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!