Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék jelentkezni statiszt...

Szeretnék jelentkezni statisztának, most először. Melyik ügynökséget ajánljátok, ami aznap kifizet? Illetve mik a legfontosabb tudnivalók egy abszolút kezdőnek?

Figyelt kérdés

Középiskola mellet szeretnék pénzt keresni vele, de nem csak ez, hanem önmagam kipróbálása miatt is szeretném. Nem vagyok fővárosi, ezért alaposabban át kell gondolnom előtte.

A jelentkezésnél mennyire garantált, hogy nem élnek vissza a képeimmel?

Zoom Cinema pl. mennyire megbízható?

Bármiféle jótanács jöhet.



2023. febr. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Playground castinggal és az Extras castinggal (korábban Open Casting néven futottak) van tapasztalatom.


1. Olyan, hogy aznap kifizet, olyan nincs. Mindig meghatároznak egy kifizetési napot és akkor lehet odamenni érte. De ha van ismerősöd a fővárosban, akkor meghatalmazással átveheti ő is, azátn max átdobja Revoluuton vagy ilyesmi.


2. Az, hogy visszaélnek-e a képekkel... hát.. mittudomén:D De kétlem, hogy a 100 hosszúhajú szakállasból pnt az enyémet tennék fel a.. hova is?:D Nincs meztelen fotóm vagy ilyesmi, szóval nincs mit takargatni. Deeee a szokásos adatvédelmi szaáblyok őket is kötik.


A fent említett két casting iroda egyébként nekem nagoyn bejött, szerettem velük dolgozni, a statiszta koordinátorok jófejek, a többi statiszta... fura-jófej:D Van ott mindenféle a kummantó diáktól a fizetését kiegészítő kiskeresetáún át a börtönviselt cigány vénemberig, vagy magyarul nem is tudó feketékig (pl a Jamestownba kellettek ők is). Mivel egész nap ücsörgünk, mivel a statiszta a biodíszlet, így van idő dumálgatni. Fárasztó, de ez van.

Kaját adnak, az tök korrekt szokott lenni.


Viszont a legtöbb esetben 12 órás munkanap van, szóval te aznap már nem mész se suliba, se haverokhoz, sehova, ezzel számolj. És ha nem vagy fővárosi akkor alvóhellyel is számolj, mert gyakran ilyen reggel 6 órási találkozások vannak amit vidékről feljőve nem egyszerű megoldani.

2023. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a sok infót, hasznosak!

De egy kicsit elkeseredtem, hogy ha "vidéki" vagyok, akkor ennyire esélytelen ez a dolog.

Nyilván úgy gondolom, hogy egész napot szánok rá, még van pár nap igazolásom az iskolába is. Már jóideje nézem a lehetőségeket, de nem jelentkeztem, az általad is leírt dolgok miatt. Most hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

2023. febr. 10. 22:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmegy a megkeresett pénzem, ha bp-n alszok + külön felmegyek a pénzért. Nem mehetek egyedül (nem is szívesen), de nem jönnek velem.Viszont szeretnék menni. (talán, mert nincs nagyon diákmunka lehetőség nálunk) Mit tegyek?
2023. febr. 10. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami ismerős esetleg akinél alhatsz és átveheti a pénzt helyetted?

Amúgy ha 18 év alatti vagy akkor lehet annyira nem hívnának.. bár nemtom, én általában a barbár harcos kategóriában indultam, ott nyilván nem 18 alatti fiatal arcú embereket kerestek. Fenetudja.

2023. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!