Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cég miért ragaszkodik a...

Egy cég miért ragaszkodik a halálmerev tól ig munkavégzéshez ha a munka jellege a rugalmasságot simán lehetővé tenné?

Figyelt kérdés

ez nem egy ügyfélszolgálati munkakör ez egy olyan back office feladatkör amit kb bármikor lehet végezni mert csak net kell hozzá semmi más. AKár vasárnap éjszaka is lehet végezni a melót, mert az excel táblát hogy mikor töltöm fel adatokkal, 9-17h időban vagy teljesen máskor az mindegy, hogy megvan-e a munka, csak az számít.


de ha ez így van, miért rsgaszkodik a cég halál mereven a 7.30-15.30 munkavégzéshez?? nem tök 8 neki mikor megyek jövök ha a feladat kész van:??


És ha nem megyke csak 10re és 18ig maradok (de a feladat az kész van) vagy épp benn vagyok hajnali 5kor (mert 0-24-es irodaház) és 13kor már megyek is haza -ez miért nem jó neki?? Ha a feladat kész van?


vagy egyik nap csak 4 órát vagyok benn, két másik nap meg a 8 helyett 2x10-et és máris megvan a 8 óra minden napra--ez miért nem jó neki?


MIért nincs a cégnek egy szikra rugalmasság sem-miközben megtehetné?


2023. ápr. 23. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kis csoffadt bérért cserébe, amit hozzád vágnak, szeretnének még meg is szivatni és egész nap a seggedben tartani a szemüket, hogy tényleg le dolgozol e minden másodpercet azért a hűűű de nagy fizetésért.
2023. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"hogy tényleg le dolgozol e minden másodpercet azért a hűűű de nagy fizetésért.

Mondasz valamit. egyik helyemen (hál istennek már nem vagyok ott) megkérdezte a főnök számoljak be róla aznap mit csináltam... én meg épp aznap fejeztem be a belső auditot kb 40 mappa volt az asztalomon tornyozva és felnyaláboltam egyben és az asztalára b****tam. Mondom EZT csináltam!!! 1 hétre rá már nem dolgoztam ott.

2023. ápr. 23. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2: És így kerültél az alapítványi iskolába?
2023. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!