Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szeretek jobban az otthoni...

Mit szeretek jobban az otthoni munkavégzésben az irodaihoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb a zavaró körülmény, nagyobb a csend.
Megspórolom az utazási költséget.
Elég annyival később kelni, mint amennyi az utazási idő lenne.
Jobban be tudom osztani az időmet, beleférhet kisebb házimunka is közben.
Könnyebb intézni, ha szerelő jön, vagy ha ügyintézni kell valamit, nem kell elkéredzkedni, hogy itthon legyek.
Egyéb előny(ök), leírom.
31 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben az összes lehetőséget bejelölném.
2021. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Hálóingben lehet dolgozni.
2021. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as, 4-es, 5-ös válaszlehetőség mindegyike egyformán igaz, nem is tudom, melyiket jelöljem be hirtelen. De ezeken kívül is van egy csomó előnye még: nem kell felöltözni szépen, ebédet csomagolni mindennap, stb.
2021. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy mit szeretsz, miért tőlünk kérdezed?
2021. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

MINDENT.

- jobbak a munkakörülmények (stabilabb gyorsabb internet, erősebb gép, stb)

- nyugodt, csendes környezet

- napi 3 óra megspórolt idő (nem kell utaznom)

- tiszta, kényelmes konyha és mosdó

- kényelmes kanapé, kényelmes ruhák

- közben meg lehet csinálni kisebb dolgokat (nem szoktam leállni takarítani munka közben, de gyorsan elindítani egy mosást, meglocsolni a virágokat belefér)

- spórolok a bérleteken

- otthon van fűtés amikor csak akarom (az irodában távfűtés van, sokszor fázunk)

- nem megy az idő annyira fölösleges dolgokra, hatékonyabban lehet dolgozni

2021. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Az összes lehetőség igaz, de legfőképp az, hogy kb 3 órát megtakarítok minden nap. Ami eddig utazással meg fölösleges dolgokkal ment.

Ez azt jelenti hogy végre mindig kialszom magam, ezenfelül meg a családommal lehetek, illetve a hobbi(jai)mmal foglalkozhatok, amikre előtte már évek óta nem volt időm a munka miatt.

2021. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek az irodában dolgozni, mert elég kevés valódi emberi kapcsolatom van a munkahelyen kívül. Azt viszont imádtam a tavalyi home office időszakban, hogy a cicáim naponta versenyeztek, hogy ki aludjon éppen az ölemben munka közben :)
2021. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

A legeslegfeltűnőbb az utazási idő megspórolása. Egyfelől nem alszom konstans túl keveset és nem kell a bioritmusomhoz képest brutálisan korán kelnem.

Ezen felül 2020 tavasza óta annyit sportolok, mint még sohasem. Eleve otthon edzek, lakótelepen futás, 20-40 km bicaj otthonról indulva, túra. Nos egyik se volt ellezetetlenítve, de legalább időm is volt rá.



Ezen kívül szeretem a nyugodt ebédeket, hogy ebéd után van idő pici házimunkára.

Hogy mehet normálisan a klíma, ősztől tavaszig lehet nyitva az ablak (hűvöset szeretem), ha félhomály van, felkapcsolhatom magamnak a villanyt.

Szeretem a hasznosabban tölthető 5-10 perc gyorsszüneteket.


Otthon vannak ott a gyógyteáim és az egészséges nasijaim, bármikor, az iroda esetén vagy előre végig kell gondolni, mit cipeljek be vagy a fullegészségtelen automata áll rendelkezésre.


Kényelmes ruhában ülhetek, pl mackónadrág.


Könnyebb dolgokat rendelni.



Amúgy nálunk jelenleg részleges home office van, a növekvő számok miatt picit megemelték a havi keretet.

2021. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal jobban ellustulhatok és dögölhetek egész nap. És nem kell emberek között sem lennem, nyugodtan lehetek antiszociális. És persze a rezsi is magasabb lesz.
2021. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
82%

Én már 20 éve szabadúszó vagyok, (szóval nem home office és nem covid).

Össze sem lehet hasonlítani azzal, amikor irodában dolgoztam munkahelyen. Itt nem kell senki rigolyáihoz alkalmazkodni, CSEND van (ahogy én szeretném), tehát nem szól rádió (a halálom a munkahelyeken, sok helyen, irodában), nem kell senkinek a karattyolását hallgatni. Akkor nyitok ablakot, amikor szeretnék, annyi fok van, amennyi nekem jólesik. Ha megkívánok egy teát, bármikor főzök magamnak.

Kb. ennyi.

2021. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!