Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érzitek feleslegesnek azt...

Nem érzitek feleslegesnek azt a papírodat, amit nem használsz?

Figyelt kérdés
Tehát ha elvégeztél egy képzést, egyetemet, fizettél is érte és sosem fogsz benne dolgozni, a mindennapi életben sem fontos használnod.
2023. ápr. 25. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amíg tanultam, addig érdekelt, ráadásul megismertem egy csomó embert és lett egy csomó élményem. Az annyira nem érdekel, hogy végül teljesen más szakmában helyezkedtem el, csak ezért nem tartom elvesztegetett időnek.
2023. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az élet hosszú és ki tudja mikor jön jól. + az 1. válaszoló véleménye
2023. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Amit megtanultam, az az enyém, senki nem veheti el és soha nem tudod, mikor lesz szükség rá, akár csak félig-medddig is, vagy közvetve, valami mással kapcsolatban.
2023. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy előttem is írják, nem is értem, hogy jutott eszedbe.

A tudás sohsem felesleges, nem tudhatod mikor jön jól ha jelenleg nincs is rá szükséged.

2023. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az út része volt, amin ide jutottam. Ha nincs, akkor tök máshol lennék.
2023. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A diplomámat nem érzem feleslegesnek úgy sem, hogy már jó ideje nem használom munkára. A megszerzett tudás attól még tudás, és valamilyen szinten azért használom a mindennapokban is. Van három szakmám, abból kettő tényleg felesleges jelenleg, bár az egyikben dolgoztam azért, annak akkor volt haszna. A harmadik nekem megérte, abban dolgozom, és évekkel korábban is már tervben volt, csak akkor hagytam magam lebeszélni
2023. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3 diplomám van, de a munkámhoz egy sem kellene. Sok szempontból szemléletformáló volt számomra mindegyik képzés. És sokat változtam azalatt, amíg teljesítettem. Olyan kicsit nekem, mint egy jó könyv, lehet, hogy nélküle is meglennék, de én élveztem, hogy többet tudok a világról, akkor is, ha nem keresek minden tudásommal pénzt.
2023. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos de, annak érzem. Az oka az, hogy introvertált vagyok, képtelen vagyok nyitni az emberek felé, így érzem, hogy egynéhány képzést totálisan fölöslegesen végeztem el.
2023. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is fölöslegesnek érzem. Annyi haszna azért volt, hogy nem ment pocsékba 3 évem. Az egy dolog, hogy azt tanulhattam amit szeretek. De értelme nem sok volt, hiszen nem tudtam vele elmenni dolgozni.

Második diplomámmal legalább dolgozhattam 5 évet.

2023. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen, mert öt évig tanultam. De ez van.
2023. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!