Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak a munkahelyen...

Mit csináljak a munkahelyen hogy ne érezzem azt hogy feleslegesen cseszem el az időmet, meg az összes napom?

Figyelt kérdés

Diplomàs munkakör számvitel, nem könnyen találok másik munkát, örülök ha van egy ami szo szo fizet is. Egyedül albérletben.


De amig dolgozom (napi 8)értelemszeruen semmilyen magánéletem nincs, nem is fejlődök jelenleg sehova, és egész nap számolgatom, ellenőrzöm, strukturálom, nyilvantartom a cégnek a sz.rjait. (mondjuk ezért tanulni is felesleges volt, pár csipp csupp zh is jobban megizzasztott agyilag, mint bármelyik munkahely, a vizsgákról nem is beszélve


Szóval úgy keĺl elképzelni a napjaim mintha egész nap számolgatnék a cég érdekében, mintha én ki lennék kapcsolva, addig semmilyen életem nincs, semmi màst nem tudok csinálni, nem tanulok nem haladok szociális kapcsolatok is zero(a kollegák nekem senkik), a nyelvismeretem is csak kopik, a munkám vmi alja szint(nélkülem nem mennének csődbe se) és igy telik el napi 8-9 órám, az életem java része!!


Megoldható lenne szerintem akár szakmába vágó tanulás munkahelyen online, vagy kiegészítò plusz szakképzetség, plusz diploma levelezőn, talán nyelvtanulás is, de nincs meg mibe fogjak bele aminek valóban lenne értelme, mert ha plusz szakképzettséggel ugyanott maradok hogy napi 8 ban kínlódom az értelmetlen(!!)munkavégzés miatt, akkor nem tudom mit érdemes egyáltalán tanulni is.

Vagy mibr adjak energiát hogy munka mellett kipréselem magamból?


Napi 8ban semmi èrtelme ezért még élni sem hogy számolgassak, azután otthon vacsi furdes alvás tanulás alatt elalszom, tehát szabadidőben ejszaka alszok nem tudok se Élni se Tanulni.

Hétvége meg takaritas stb

Az egész életem a munka miatt értelmetlen!



#napi 8 óra értelmetlen élet
2023. márc. 2. 07:45
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Bejövök 8 ra, és du 16 ig be vagyok zàrva, életem sincs!és értelme sincs a napi 8 nak.

Beleőrülök.

2023. márc. 2. 07:47
 2/36 anonim ***** válasza:
30%
Pszichológust keress fel.
2023. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Még 3gy pszicologusnak is több a munkája.


Ha a legvégén vissza kéne tekinteni arra,, hogy megérte e megszületnem azért hogy életem java részében, én cégeknek nyilvántartsam az eszközeit forrásait, adóügyi gondokat oldjak meg, és olyan pici fogaskerék voltam aki ha hiányzik se tűnt volna fel senkinek, mit válszolnék rá? Hogy igen nekem aztán megérte megszületni és ezzel eltölteni 50 évet? A maradékban meg mondjuk gyereket neveltem ugyanerre? Hűha..

2023. márc. 2. 08:02
 4/36 A kérdező kommentje:
Lesem a monitort és csak nézem hogy egy excel függvény után veregessem magam vállba? Hogy ezért aztán megérte bejönni?
2023. márc. 2. 08:04
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem született gazdagnak az jó esetben napi 8 órát dolgozik. Ez a munka neked nem megfelelő keress olyat, ahol nem kell ennyit dolgozni munkaidőben.
2023. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Kései Sirató ***** válasza:
82%
Ha utálod ezt a pályát, miért tanultad ezt és miért mentél ide dolgozni? Mert nyilvánvaló, hogy ez a helyzet.
2023. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Itt is megoldható lenne sokminden. Online is tanulhatnék, elengednének levelezőre is(van is kollega aki most csinálja a doktorit is), egész nap mehetne az irodában az idegennyelvi oktatás is a melo mellett, csak épp hova jutnék ezekkel? Ugyanoda?

Tehát a munkavégzés mellett az értelmetlen napi 8 ban vannak kihasználható kapacitások értelmes dolgokra is. Jövőkép is tervezhető lenne.

Csak mi lenne az amibe érdemes lenne energiát fektetni?

Jelenleg ugy érzem ha egész nap egy kocsmában ittam volna vmi haverokkal még az a nap is többet érne, mint az, hogy egész nap a cég sz.rjait számoltam.

Mintha minden másnak több értelme lenne mint ennek, hogy bejövök 8 ra és bekapcsoltam a gépet és a többi, aztan 16 kor sziasztok es hazamegyek főzni aludni, hogy szaladhassak vissza ugyanezért.

És ez miatt még azt sem csinálhatom amit akarok vagy élvezném. Pl táncolni, tanulni zongorazni festeni vagy ami mind én lennék, és legalább boldogítana is. Mert melo után már energiám, idom, kedvem, affinitásom sincs ezekre. Tehát még azt se tudom csinálni ami legalább boldogítana.


Elveszi az életemet a munka.

De ha elveszi legalább nyújtana is valamit ami épít is, amiért megérné!

Nem tudom mi legyen az amit munka mellett tanuljak a munkahelyen.

2023. márc. 2. 08:33
 8/36 A kérdező kommentje:

6 egy rakat pályát kipróbáltam már. Alapvetoen nem a munkával van bajom, hanem azok értelmetlenségével.

Megcsinálok bármit voltam már számtalan minden, streapaese táncos, takarito, elado, üzletvezető, irodavezető, bébiszitter külföldön, ügyvédeknél titkárnő, referens, pénzügyi előadó, fornettis eladó, munkarőkölcsönzőnél munkaerő toborzó interjuztato kivalasztó, HR-es, voltam már penzügyi vezető és tolmács is, még táncoktató is ha beleveszem azt is hogy gyerekként is előadásokat szerveztem gyerekek csapatokból, divatbemutatókon modell is, fotómodell is, dolgoztam gyárakban is szalagon is, call centereztem is.

Most épp számvitelben nyomulok. Most ez van.

2023. márc. 2. 08:38
 9/36 A kérdező kommentje:

És van ker boltvez végzettségem is, penztargepkezelői is, valutapénztárosi is, unios palyazatíró is, szakmai szakképzetségem is van, a fősuli mellett is elvégeztem tanfolyamokat, kommunikációs tréningekre is jártam(marketing), táncolni is tanultam, nyelvvizsgám is van. Meg biztos van még jópár csak hirtelen ezek ugrottak be, de pl jogsi is van.

Ja és fagyizóban is dolgoztam már. Én adtam a fagyit:)


Nincs ilyen nálam hogy miért EZT tanultam!

Egy rakat mindent tanultam meg tanulnék is.

2023. márc. 2. 08:43
 10/36 A kérdező kommentje:
5 év volt a fősuli, en az mellettt letettem 4 év alatt még 3 tanfolyamot. 4 év mulva 1 diploma 3 tanfolyam 1 nyelvvizsga volt a kezemben.
2023. márc. 2. 08:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!