Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megmondjam neki vagy nem?

Megmondjam neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Kerdezte a főnököm tőlem, hogy tetszik e nekem. Èn meg total zavarba jöttem, mondtam neki hogy hasmenesem van rl krll mennem mosdobs. Abba is maradt az egesz. De ha holnap visszamegyek melohelyre es isment megkerdezne, mondjam neki hogy nem? Mik lesznek ha igent ha nemet mondok kirughat?

2023. ápr. 26. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkahelyet!
2023. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már gyakorlatilag ki is rugtak.
2023. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet NEM kérdezhet, simán visszaszólnék neki!
2023. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De teszik neked?

Mi a szitu amúgy,milyen munka? Ha nem és egy komolyabb munkahely akkor mondd azt hogy az mindegy, hogy tetszik e mert van szerelmed. Ha nem és egy gyár akkor mondd nyugodtan meg neki hogy nem.Max egy kicsit piszkálni fog,de kirúgni nem,mert tudja, hogy mehetsz bepanaszolni.

2023. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Legyen nálad diktafon bekapcsolva , a fazon próbálkozhat zsarolhat stb legyen bizonyiték ha feljelented .
2023. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

#5, kép -és hangfelvételt a másik tudta és beleegyezése nélkül nem készíthet, nagyon megszívná a kérdező, ha ezt tenné.

Kérdező, elég sz*r egy helyzet, semmiképpen ne menj bele ilyen munkahelyi afférokba. Normális munkahelyen egy főnök alapvetően tiszteli a beosztottjait és nem lép át határokat. Én amikor ilyen szituba kerültem,poénkodva leszereltem a pasit. Nem kell felülni a vonatra.

2023. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen semleges választ adnék. Igen, nem kizarva. Mondhatod hogy erre inkább nem válaszolok.
2023. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
6# Bizonyíték, enélkül állithat bármit bárki és letagadhatja . Pár éve a főnök irodájában felmondó női rendezvényszervezőket megverő tulajdonos ezáltal bukott le mert állandóan gyökérkedett és a felmondást direkt rögzitették hogy ha munkaügyi per lesz legyen konkrétum. Hát lett bántalmazás fenyegetés lekurvázás átkozódás .
2023. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!