Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy állásinterjún megmondják...

Egy állásinterjún megmondják azt, ha nem sikerült? Bunkóak lesznek? Vagy csak jópofiznak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Majd írnak egy mélt.
2022. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ott nem szokták általában megmondani. Se nem bunkók, se nem jopofoznak, ez egy üzleti beszélgetés.
2022. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Egyszerűen csak nem jeleznek vissza. Nagyon ritka az olyan hely, ahol külön levelet írnak, hiszen az plusz munka.
2022. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Általában nem jeleznek vissza, ritka az amikor legalább egy pár sort írnak, hogy nem téged választottak.
2022. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Három munkahelyem volt eddig, mindháromon gyalázatos bért kaptam (bőven, mélyen a minimálbér alatt).

De mindháromon azonnal megmondták, hogy fel vagyok véve.

(De nyomatékosan hangsúlyozom, hogy én vagyok a fehérholló-számba menő, nagyon ritka kivétel, aki erősíti a szabályt, egyáltalán nem ez a jellemző.)

2022. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Van olyan ahol megmondják azonnal, és van olyan is, ahol nem, vagy csak 1-2 hét múlva.


De velem már olyan is történt, hogy beküldtem valahova az önéletrajzom, és fél év múlva hívtak fel, hogy aktuális-e még, mert behívnának egy interjúra.

2022. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg szokták mondani, hogy a magas fizetési igényem miatt nem vesznek föl.

Annyira nem lehet magas mert mindig találok olyat ahol megadják.

2022. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!