Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ezzel el lettem...

Szerintetek ezzel el lettem könyvelve, hogy nem végzem jól a munkámat?

Figyelt kérdés
3. éve vagyok a cégnél. Egy elég húzós időszakon megyek át, nem csak a munkahelyen de magánéleti szempontból is. Egy projektet kellett átnéznem és korrigálnom az esetleges hibákat benne. Volt, h olyan egyértelmű hibákat nem vettem észre, ami még engem is meglepett így utólag, h h tudtam ilyen figyelmetlen lenni. Ma a kolléganőm szólt, h pár hiba még maradt benne amit nem javítottam ki, természetesen azonnal korrigáltam. Munka után egy másik kolléganőm mondta, h amíg nem voltam bent az irodában, addig a többiek azt beszélték, h biztosan át sem néztem és ezért ezek az abszurd hibafennmaradások... Nagyon rosszul esett, mert ahogy feljebb említettem, a húzós időszakom mellett igyekeztem tényleg jól teljesíteni és most azt kapom a fejemhez, h kvázi nem is dolgozom semmit. Igen, tudom, meg kell nézni ki mondja. Viszont most talán érzékenyebb vagyok a kritikákra. Igen, teljesíthettem volna biztosan jobban, de nem hiszem el ezt az emberi rosszindulatúságot, hogy hogy képes valaki ilyet mondani, egyáltalán miért is kell a másikkal foglalkozni... Nem is tudom, h tanácsot szeretnék-e kérni, egyszerűen jó kiírni magamból, mert már régen vettem ennyire fel egy negatív véleményt.
2023. ápr. 26. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld szétválasztani a munkát és a problémákat. Tudom, könnyű mondani, de munka közben, amikor elterelődne a figyelmed, akkor ne hagyd! Ha stresszesebb korszakban vagy, figyelj a megfelelő vitamin bevitelre, elegendő alvásra!
2023. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Várjuk a Vikit (főnit) mi a cégnél május 5-én, de lesz is, meg nem is. Talán az utóbbi. Ilyen a te eseted is.
2023. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

3 év után ez nevetséges. Senki sem tökéletes és csak az hibázik, aki dolgozik is.

Sajnos, tapasztaltam, hogy viszont sok helyen ilyen az általános légkör. A többség egyszerűen fúrni akar valakit és amint valakin gyengeséget látnak, ugranak rá. Most is hasonló helyen vagyok. Csinálom a melóm, aztán olyanokat is próbáltak rajtam számonkérni, ami nem is az én feladatom volt. Ami meg az enyém, fel sem fogták, hogy nem lehet megcsinálni, amíg le nem gyártjuk a dolgot... Mivel nem kaffogtam úgy, mint ők és fiatal is vagyok, persze, egyből rám is ugrottak...

Szóval ne érezd magad rosszul magad miatt. Miattuk rosszul érezheted magad, hogy kígyók között vagy.

2023. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem lettél örökre elkönyvelve arra, hogy rosszul végzed a munkád. Csak ezt tudniuk kéne a kollégáknak is, hogy ebben az időszakban dekoncentráltabb vagy. Mondjuk, ha ezt tudtad magadról, akkor átnézési, ellenőrzési feladatot ne vállalj el egy ideig, mert ezzel csak a saját megítélésedet rontod.
2023. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem valasztasi lehetoseg volt az ellenorzesi feladat. El kellett vegeznem. Persze, h maganeletemben mi van, azt senkinek se mondtam, mert hat senkinek semmi koze hozza es amugy is, mit kellene erdekelnie barkit is.
2023. ápr. 27. 12:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Es koszonom a sok tanacsot, jot tett a lelkemnek h ezt olvastam.

Esetleg szerintetek odamenjek a kolleganomhoz h ha legkozelebb ugy gondolja, h valami hibat kovettem el, akkor csak is kizarolag nekem szol es nem kollektivaban emeli ki?

2023. ápr. 27. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!