Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakorlaton vagyok egy élelmis...

Gyakorlaton vagyok egy élelmiszerboltban, a műszakvezető gyakran megüt, ha úgy látja, hogy nem figyelek oda( én oda figyelek pedig) Szerintetek sem szabadna megütnie? Több lent.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, kereskedőnek tanulok. Az egyik műszakvezető aki nő nagyon csúnyán beszél velem, gyakran mondja rám, hogy fogyatékos és sokszor fejbe vág ököllel, ma egy irat tartóval vágott fejbe. Sajnos ez nem kamu. Nem válthatok gyaksza helyet már, úgy is itt a vége már csak 1 hónapot kell kibírnom végzős vagyok. Nagyon el vagyok keseredve amúgy mert tudom, hogy nem szabadna így bánnia velem! Senki nem szól neki ezért a többi munka társ se mer neki beolvasni mert mindenki fosik tőle.

Csak ő meg a főnök ilyen paraszt.



2023. ápr. 5. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Na hát én fel is jelenteném és egy percig nem tűrném! Ezt nem teheti senkivel! Mással is megteszi akkor valószínűleg, nyugodtan jelentsd!
2023. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Barátocskám, elhatároztad, hogy szétspameled a munkahely kategóriát?

Sózott kávé, hamis lottószelvény, takarítónőhöz hasonlítás stb stb.

Hány jelentés kell még a felfüggesztéshez?

2023. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ebbe a témába. 18 éves lány vagyok. Nem szórakozok ilyenekkel.
2023. ápr. 5. 18:54
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Akkor viszont elég hülye vagy, hogy még nem jöttél el onnan. Tudod, ki tenné be oda a lábát ezek után. De ha te ekkora rabszolga akarsz maradni, hát rajta.
2023. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha mást mondanak ne hidd el! Nem jó a humorod.
2023. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen ez komolyan kérdés? Eddig normális volt a verés?
2023. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne hagyd magad! Ezért fel is jelentheted.
2023. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne etessétek a trollt!
2023. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!