Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gyökér a legtöbb raktáro...

Miért gyökér a legtöbb raktáros/árukiadó? Megsavanyodott a 95%-a szerinted is?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésben hibás állítás található, amely értelmezhetetlenné teszi. Kérjük próbáld újra.
2023. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én egy nagyon pacek árukiadónál dolgozok mert több tonnás készleteket nyomunk ki a fejünk fölé és adjuk át. Rendszerint félmesztelen vagyok munkavégzés közben de ki vagyok pattintva és imádok emelgetni miután beszippantottam az egészséges port hogy turbó legyen a testemben. Szét vágok mindenkit. Én meg becsült munkavállaló vagyok a fizum is jó mert nehéz eszközökről van szó csak testépítők vagy erőemelők dolgoznak itt, bruttó 850 + cafi megkeresem mindig jo a kedv
2023. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy unalmas, jövőkép, előléptetés nélküli, alulfizetett munkakör.
2023. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Rabszolgamunka éhbérért. Kinek van kedve ott még bohóckodni?
2023. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
mikor furgonoztam nem találkoztam "gyökér" raktáros/árukiadóval egyel sem, pedig jártam csomó céghez. mondjuk úgy is álltam hozzájuk hogy ne legyen okuk "gyökér"nek lenni, nem is voltak azok
2023. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!