Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinál egy éjszakai...

Mit csinál egy éjszakai árukiadó egy pékségben? Mennyit lehet ezzel keresni?

Figyelt kérdés

#pékség #Arukiado
2013. dec. 7. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Éjszaka ad ki árut?
2013. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, de pontosan hogyan zajlik az egész? Mellesleg nem kell adni a parasztot, szerintem normálisan kérdeztem
2013. dec. 7. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyüzemi pékségben ez az jelenti, hogy az éjszakai műszak (estétől másnap hajnalig) elkezdi lesütni a másnapi pékárut, kenyeret, zsemlét, stb... Azt ugye már kora hajnalban el kell kezdeni kiszállítani a kis pékségeknek, üzleteknek, büféknek, éttermeknek.


Az árukiadó az, aki adott estben komissiózza (összeválogatja típus ill / vagy rendelések szerint) a termékeket, majd szállításra átadja a sofőröknek.

2013. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonpm az ertelmes valaszt, tolunk par utcara egy kissebb pekseg van oda keresnek ejszakas arukiadot, tehat akkor a masodik vonatkozna ram, veletlenul nem tudod, hogy ez napi hany oras melo? 6-8 ?
2013. dec. 7. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tök változó, kapacitástól és attól függően, hogy csak segéderő kell vagy teljes állás. Múlt héten is pékekkel dolgoztam, voltak maszekok, ahol 4-6 órába foglalkoztatták a kollégákat, máshol 8-ba, máshol 12-be (természetesen 6-8 órába bejelentve...). Szóval ezt már csak a munkaadó tudja megmondani.


Ahol pl. múlt héten voltam oda bőven elég egy 4-6 órás munkaerő, míg van olyan nagy pékség, ami gyakorlatilag napi 25 órát termel, oda nyilván 3x8 órás műszakba váltják az embereket.

2013. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!