Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell írni a magamról...

Mit kell írni a magamról részbe az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Diákmunkára szeretnék jelentkezni és nem tudom, hogy mit kéne beleírnom pontosan ebbe a részbe.

2023. ápr. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hobbi, amiből arra következtetnek, hogy jó munkaerő leszel. Pakolásnál sport, könyvárosnl olvasás, recepciósnál nyelvtanulás.
2023. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hobbid, mottód, amivel még kicsit tudod fényezni magad.
2023. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig hogy mik azok a tulajdonságaid vagy hobbijaid amelyek hasznodraválhatnak a munkavégzés során, visszafogottan fényezheted is magad (persze a nagy hazugságokat jobb elkerülni).

Például kiválóan dolgozol csapatban és önállóan is, terhelhető és rugalmas vagy, szereted a kihívásokat és új dolgokat tanulni. Illetve írhatsz a hobbijaidról is, mit csinálsz szabadidődben. A lényeg hogy rövid, de lényegretörő legyen.

2023. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg kötelező ez a magamról rész?
2023. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 nem kötelező,de nem is hátrány,ha van egy ilyen rész. Nekem kb 1 éve egy recruiter mondta (miután olyan állással keresett meg,ami nem érdekelt), hogy érdemes lenne írni pár sorban egy összefoglalót a CV elejére, hogy milyen tapasztalataim vannak, és kiemelni, hogy mi érdekel -a fejvadászoknak is ez segítség lehet. Aztán voila csak olyannal keresnek meg,ami az érdeklődési körbe vág.

Kérdező, diákmunkára jó lehet egy mottó,egy idézet (amihez tényleg tudsz kapcsolódni és a magadénak érzel), esetleg rövid bemutatkozás, lényeg, hogy a személyiséged jöjjön kicsit át belőle:)

2023. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy az egyben kitöröltem a mintából azt a részt.🤷‍♂️

Ami nincs ott, arra nem is kell válaszolni🙂

2023. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!