Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bosszant hogy nem köszön, ez...

Bosszant hogy nem köszön, ez miért van?

Figyelt kérdés
Mindig jokedvű a felettesem,akàrhànyszor meglàtott köszönt, de ebbe a pàr napba velem szemben kissé közömbös nem köszön, meglat az ètkezőben es visszafordul, olyan mintha menekülne előlem. Olyan èrzèsem lenne. De amikor meg mellette elhaladok akkor meg ugy nez, nem ertem ezt a zavart viselkedesi modot. De az zavar a legjobban hogy eddig megszokottan köszönt es mar nem köszön. Kerdezek ra hogy mi a baja? 35 eves lany vagyok

2023. máj. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
35 éves lány xd
2023. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Belédesett,pedig tudja hogy nem szabad.
2023. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy 35 éves nőnek már nem kéne "lánynak" lennie...
2023. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Köszönj neki te, csak visszaköszön :)


Ha tetszenél neki, már tudatta volna valahogy, az nem a tetszés jele, hogy meglát és hátrafordul.


Mennyi idős? 35 körüli fiú? :D

2023. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

még írjátok arról plusz ötször, hogy HEHEHIHI 35 ÉVES LÁNY


szerintem valaki alád tett, ő meg felült a szarkavarásnak

2023. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt honnét tudjuk, hogy mi baja? Kérdezd meg négyszemközt, hogy mondtál vagy tettél-e valamit, ami miatt így viselkedik veled. Lehet, hogy csak valamit félreértett.
2023. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose értette, miért kell a köszönésből ekkora ügyet csinálni. Igen, udvariasság meg illem, de van egy csomó olyan helyzet, ahol ez kimarad, és érthető okok miatt. Érdekes, hogy egyből mindenki CSAK két dologra gondol: vagy bunkó paraszt valaki vagy meg van sértődve, nem akar velem beszélni.

Ezen kívül még bármi lehet:

szeleburdi és nem figyel oda, fáradt és be van zsibbadva, valamilyen szociális zavara van, magánakvaló befordult savanyú valaki, magánéleti probléma, külföldi és nem tud magyarul, (tudom hogy a kérdés esetében nem ez, csak mondom hogy millió ok lehet), bármi olyan, amihez nem hozzád vagy hozzá van köze, hanem igazából semmihez, adott körülmények között ott és akkor az volt.

Szerintem ne fújd fel, az is lehet eltelik pár nap, és mintha mi se történt volna.

Ha nagyon zavar, akkor meg rákérdezhetsz, hogy van-e valami baj, csak mert megváltozott irányodba, és akkor elmondja.

2023. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Nő vagyok, szívesen köszönök előre, nem érdekel, ha ő a fiatalabb vagy ő a férfi és neki kéne előbb. De néhány ember visszaköszönni sem képes... úgy érzem magam olyankor, hogy ő a felsőbbrendű, aki megteheti, hogy nem köszön egy ilyen kis csicskának, mint én... Megalázó.
2023. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Túlgondolod. Az én munkahelyemen sem köszön mindig. illetve amikor kedve van. Gyárban dolgozom, több részleg van, sokszor találkozunk, ha olyan kedve van ökölpacsizik, ha nincs, akkormeg úgy elmegy mellettem mintha ott se lennék.

Bosszantó tud lenni persze de az én esetemben, például én tisztában vagyok vele, hogy az én főnököm agyában van egy kis zizi. Én ezt így is kezelem. Kezeld helyen a dolgot.

2023. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!