Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok egy ilyen munkát?

Elvállalnátok egy ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Elvállalnátok egy olyan munkát, amihez abszolút nulla előképzettségetek nincs, de relative jól fizet?

Jelentkeztem egy helyre, egy sima egyszerű betanított munkára, de a HR-es azt mondta a munkatapasztalatom alapján (SMT-n vagyok gépbeállító) szeretnének alkalmazni CNC gépbeállítónak. Tanulékony vagyok oké, de kicsit tartok tőle, azért az elektronikai gyártás meg ez a CNC cucc nagyon nem ugyanaz. Vélemény?


2023. máj. 3. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Igen, full kamu oneletrajzal helyezkedtem el egy cegnel.

Lezerhegesztonek... addig azt se tudtam hogy letezik olyan.

Felvettek en elevickeltem 4 evet majd tapasztalatokkal tovabb leptem..

2023. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Miert ne?

En legutobb 2003-ban dolgoztam a sajat szakmamban.

Es epp van munkatarsam konyvelo diplomaval aki nulla tapasztalattal betanitottak cnc-snek.

2023. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak gépkezelő leszel😃. Nem kell ismerned a G kódot és programozni sem fogsz. Eteted a gépet, max szerszámot cserélsz idővel, takarítod, pakolod az anyagot, elindítod a programot, ilyesmi.

Valószínűleg lesz betanulás is. Nem kell parázni.

2023. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Vallald el es en korrepetallak. En nem lattam meg cnc gepet ,de szivesen segitek.

😂


Lenyeg,h legyel bevallalos. Konnyen megtanitanak.

2023. máj. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gépkezelő, hanem beállító! a kettő nem ugyanaz! De szerintem is legalább egy esélyt adok neki.
2023. máj. 4. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!