Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy írhatnám le szépen?

Hogy írhatnám le szépen?

Figyelt kérdés

Szóval tömören:

2 éve dolgoztam egy gyárban mint csoportvezető, ahol főként az volt a dolgom, hogy beengedjem az EMBEREKET a munkába (vagy munkásokat, de erről is mindjárt írok) ,feljegyezzem őket hogy megjelentek, így ezáltal kapták a fizetésüket is. Szóval tőlem függött a fizetésük is.


Önéletrajzban kéri azt, hogy írjam le ezt a pozíciót bővebben. Az lenne a kérdésem, hogy hogy írjam ezt le? Beengedem reggel az EMBEREKET, munkásokat? De en is munkás vagyok, viszont velük kollégák sem vagyok, mert en meg az en főnökömnek dolgozok, ők meg megint másnak …



2023. máj. 3. 18:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A munkás túl lealacsonyító, az ember megnevezés pedig olyan bunkó..
2023. máj. 3. 18:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne tessék, én csak azt mondom, hogyha munkást írok az oneletrajzba, hülyének néznek, mert én is az vagyok
2023. máj. 3. 18:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha pedig embereket írok, milyen embereket? Akik épp betoppannak az utcáról és hirtelen munkához lenne kedvük? Na ezt a megnevezést nem tudom, hogy hogy írjam le az oneletrajzba…
2023. máj. 3. 18:07
 4/11 fersk ***** válasza:
100%
Munkavállaló (esetleg alkalmazott) a megfelelő.
2023. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem írod egyszerűen azt, hogy portás voltál? Cikinek tartod?

Egyébként biztosan volt egy munkaszerződésed, amiben pontosan le volt írva az általad betöltött munkakör megnevezése, és az elvégzendő feladatok.

2023. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Az XY cégnél a munkáltató alkalmazásában a következő feladatokat láttam el:

Csoportvezetői feladatok, ezen belül a munkavállalók adminisztrációs feladatai. Ez a pozíció pontos és precíz adminisztrációt igényelt a munkavállalók érdekében. Adminisztráltam (Ha számítógépre vitted az infót, akkor hozzá teheted, hogy: ) és a rendszerbe felvittem a munkavállalók munkahelyre történő érkezését, távozását. Ez fontos része volt a munkámnak és azért is igényelt precizitást, mert a munkavállalók bére, keresete múlott rajta. "


Nálunk a gyárban például a csoportvezető osztja ki az embereknek a nspi feladataikat. Mivel ez egy raktár és folyamatos az áruszálítás, ők is amolyan portás feladatot látnak el. Mivel a sofőröket ők fogadják és ők bólintanak rá a lerakodásra. Figyelemmel kísérik a kollégák munkáját és ha szükséges ők maguk is aktívan részt vesznek a termelésben. A mi részlegünkön a műszakvezető is panaszkodott már nekem arra, hogy ezek a kamionosok portásnak nézik őt,, pedig nem az.


Szerintem attól függően milyen jellegű céghez készülsz önéletrajzot beadni szerencsés lehet, ha a "munkás" vagy "emberek" helyett a "kollégák" kifejezést is használod.

Ez azért lehet jó, mert nem teszed magadat a többi ember fölé sem, és alá sem. Jól használva egy mondatban egészen emberszerű csoportvezetőnek és lelkiismeretes kollégának, munkaerőnek tüntetheted fel magad anélkül, hogy ezt konkrétan leírnád.


Én ennyi segítséget tudok adni. Remélem közelebb tudtalak segíteni a megoldáshoz.

Drukkolok, hogy sikerüljön.

2023. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Munkaerőáramlási adminisztrációs menedzser.
2023. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es!

Kérem írja le ezt a pozíciót bővebben!

2023. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Humán erőforrás nyílászárókon keresztüli mozgásának dokumentálása, mindkét irányú mozgás dokumentálása, adott esetben archiválása mind digitális, mind analóg formában. Nyílászásók manuális illetve komputerizált vezérlése.
2023. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóismétlések igény szerint törölhetőek...
2023. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!