Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Múlthéten volt egy kurzus munkanélkülitől amit szeretnék elvégezni de nemtudtam elmenni sajnos, és ezért kivettek a nyilvántartásból. Milyen elfogadható indokot irhatnák amivel visszavennének?

A hülye megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi.Köszönöm.

febr. 28. 17:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nem hazudnék, megmondanám hogy elfelejtettem, de nem szeretnék szankciókat emiatt. Ha megértik, megértik. Elvileg csak orvosi igazolást fogadnak el ilyen esetben, minden más esetén kizárnak, így csak az ügyintéző jóindulatára számíthatsz, ha amúgy az automatikus számítógépes rendszer nem zár ki, mert akkor abba az ügyintéző sem tud belepiszkálni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 28. 17:55 Privát üzenet

"A hülye megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi.Köszönöm."

Akkor mondj igazat. Fura, hogy a hülye megjegyzésre nem vagy vevő, de a hazugra igen.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 28. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő.Igen én elmondom az igazat csak őket az nem fogja érdekelni.mert nekik az kevés...

# 3/4Időpont febr. 28. 22:32 Privát üzenet
csatrad nevű felhasználó válasza:

Katonai behivo, rendorsegi behivo, kozeli hozzatartozo halala a 3 indok ami mindent ut. Valasz egyet es hajra

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 1. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes elvégezni ilyen online kurzusokat?
Logisztikai és szállítmányozási tanfolyamot (2 éveset) hol érdemes elvégezni? Egyetemen, főiskolán vagy oktatási központnál?
Ha másik iskolába szeretnék átmenni, akkor a nyári gyakorlatot kötelező elvégezni?
Azt akarom kérdezni, hogy Erdészként tanulok, és Erdészeként is kivánom folytatni, de a borászat is nagyon érdekel, és érdemes elvégezni-e akár OKJ-n, és mit lehet kezdeni vele?
Megcsinálta már valaki az alapvizsgával rendelkező "közszolgák" számára kötelező új Probono-s 'az Alaptörvény bemutatása és értékei" című képzést?
Mennyire nehéz egy OKJ képzést elvégezni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!