Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múlthéten volt egy kurzus...

Múlthéten volt egy kurzus munkanélkülitől amit szeretnék elvégezni de nemtudtam elmenni sajnos, és ezért kivettek a nyilvántartásból. Milyen elfogadható indokot irhatnák amivel visszavennének?

Figyelt kérdés
A hülye megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi.Köszönöm.
2019. febr. 28. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hazudnék, megmondanám hogy elfelejtettem, de nem szeretnék szankciókat emiatt. Ha megértik, megértik. Elvileg csak orvosi igazolást fogadnak el ilyen esetben, minden más esetén kizárnak, így csak az ügyintéző jóindulatára számíthatsz, ha amúgy az automatikus számítógépes rendszer nem zár ki, mert akkor abba az ügyintéző sem tud belepiszkálni.
2019. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A hülye megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi.Köszönöm."


Akkor mondj igazat. Fura, hogy a hülye megjegyzésre nem vagy vevő, de a hazugra igen.

2019. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő.Igen én elmondom az igazat csak őket az nem fogja érdekelni.mert nekik az kevés...
2019. febr. 28. 22:32
 4/4 csatrad ***** válasza:
Katonai behivo, rendorsegi behivo, kozeli hozzatartozo halala a 3 indok ami mindent ut. Valasz egyet es hajra
2019. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!