Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizarr tapasztalatok kollégákkal?

Bizarr tapasztalatok kollégákkal?

Figyelt kérdés
Mindössze másfél hónapot dolgoztam egy cégnél. Oda- vissza egyik fél sem volt elégedett, így váltottam. Az ottani kollégák azonnal töröltek face-en, az egyikükkel véletlenül összefutottam az utcán, de úgy tett, mintha nem ismerne meg. Eddig minden helyemen jól kijöttem az emberekkel, ezért furcsa ez számomra.
2023. máj. 9. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom valamit pletykálnak rólad azon a helyen
2023. máj. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Te úgy érzed, hogy jó voltál mindenhol. Ők úgy látják hogy mégsem voltál olyan jó és valamiért nem kedvelnek téged. Ezért megszakítanak minden kapcsolatot veled.
2023. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy jó voltam. Nem volt nekem való, a fizetés is nagyon rossz volt, így hamar léptem. Csak a kollégák viselkedését furcsasállom.
2023. máj. 9. 06:26
 4/10 A kérdező kommentje:
*furcsállom
2023. máj. 9. 06:26
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha a cég nem volt elégedett akkor valamit iszonyat szarul csinálhattál. Az már azért egy szint mikor a tudtodra adják hogy nem vagy jó. Vagy csak köcsög a főnök. De a kollégák meg lehet látták rahtad a szarokbele mentalitást, nem dolgoztál rendesen, akármi.
2023. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet. Na mindegy! Soha többet ilyen helyet.
2023. máj. 9. 06:56
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Legalább kiderült :D
2023. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az tuti! Kerülni is fogom a hasonló helyeket, ha csak tehetem.
2023. máj. 9. 08:29
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Erre csak azt mondom: magyarok vagyunk: ezt kell tőlük várni.
2023. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, de mindenkinek megvan a hülyesége.
2023. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!