Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ritka az ennyire...

Tényleg ritka az ennyire családias munkahely?

Figyelt kérdés

Több hivatalban, irodában dolgoztam már eddig. Csak az első munkahelyem volt olyan családias amit még soha nem tapasztaltam. Àltalában azt tapasztalom hogy a munkahelyen mindenki elvan a saját kis irodájában, dolgozik, ha jön az ebéd, akkor mindenki ahol tud eszik, kimegy a kajáldába vagy bent az irodában, van aki egyedül a közös helyiségben.

Az eső munkahelyem vidéken volt és egy kis hivatalban dolgoztam, heten voltunk és valami hihetetlen összetartó csapat volt, reggeli kávézás úgy volt, hogy mindenki egyszerre összeült, beszélgettünk, ebéd is olyan volt hogy mindenki délben egyszerre evett, kiültünk a közös helyiségben mint egy nagy család, úgy voltunk.


2023. máj. 9. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Szerencsének érzem magam, és nem győzök hálát adni, mert pár éve már a második ilyenben vagyok.
2023. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 éve dolgozok ilyen helyen, nagyon jó összetartó csapat, mindenki elfogadja a másikat olyannak, amilyen ☺️ ritka ez.
2023. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Gyere hozzánk, jó kis korrupt hely ez. Multi, de a főnök 2 fia is itt dolgozik. Felső vezetésben a fiai barátai. A fiai egyik barátjának az anyja meg az apja is itt dolgozik. De ne feledkezzünk meg a dolgozókról sem. Sok kis rokonságot össze hordtak már. Nagyon családias a hangulat. Utálom, de legalább nem is keresek jól.:D
2023. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Én olyan munkahelyi közösségre vágyok, amit elsőnek írtál le.

Sajnos mindig a családias helyeken kötök ki. Nem tudom mit lehet ebben szeretni. Mindenki elmondja az élettörténetét, a kölykeiket, férjeiket. Utána következik az OOOONOKA. Majd a meny szidása, átkozása. Végül a "temééénemszűlsz" mantra. Egy kis ráadásnak a szaporodáson kívüli egyetlen hobbijuk kibeszélése;ki mit főzött, mit fog főzni.

A zaba, szex, és mások kipofázása. Ennyi.

Olyan jó lenne olyan helyen dolgozni ahol befognák a pofájukat, és dolgoznának.

2023. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
4-es, együtt tudok érezni. Én is utálom, ahol már szinte műtőkesztyűvel akarnak turkálni az ember magánéletében, és be nem állni a po**juk 2 percre. De dolgozmi azt egyik se akar...
2023. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!