Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehetne a megoldás ha egy...

Mi lehetne a megoldás ha egy szalagon dolgozom és sajnos sokszor kellENE kimenni pisilni?

Figyelt kérdés

Sokszor és sokat pisilek, de sokat is iszom. Innom is muszáj, de hát az ki is jön. Sajnos nem tehetem meg, hogy ne gyárba dolgozzam. És egymás keze alá kell dolgozni. Nem tudok kijárkalni óránként, másfél óránként se.

Nem akarom az embereket magamra haragitani evvel, hogy gyere légyszi válts le valaki.

Köszönöm a tanácsokat!



2023. máj. 10. 23:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Ok de 5 percenként se mehet ki
2023. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát én van amikor fel óránként jártam, meg sokat kakaltam is. Ez erősen munkahely és főnök függő. Ha jó helyen vagy élvégzed a munkád és lehet rád számítani, akkor ez nem probléma. Ahol ez probléma ott köszönöm szépen....
2023. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Itt az a baj h am bírná a kérdező mert írja is h másfél óra / óra tehát szünet van. Szerintem már unalmában iszik
2023. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Azzal nem árt magának ha eleget iszik sőt. De pl van olyan gyógyszer vagy étrend kiegészítő, amihez amúgy is sok víz kell.
2023. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Vagy kevesebbet inni, vagy felnőtt pelenka.

Visszatartani nem szabad, mert attól csak meggyengül a hólyag.

Amúgy baromira egészségtelen túl sok folyadékot vedelni. Tönkre teszed a veséidet.

2023. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Túl sokat sem jó és túl keveset sem. Itt is az aranyközepút érvényesül.
2023. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Kitana. ***** válasza:
100%
Leginkább nem dolgoznék ilyen helyen, gyárak között is lehet válogatni gondolom, olyan helyre menni, ahol belefér az, hogy kimenj a mosdóba akármikor. De elég sokféle meló van, amihez nem kell tudás, ha ez a probléma, akkor már inkább mennék takarítani vagy valami.
2023. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Inni kell, és pont. Szerintem a tíz óra alatt egy liter VÍZ az pont megfelelő biztos nem sok. Ez meg milyen hülyeség, hogy unalmamban iszom? Van olyan munkahely ami unalmas?

Érdekes egyébként cigarettára ki lehet menni... Hm. 🤔🤔🤔🤔

2023. máj. 13. 00:18
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért iszol mert mindig szomjas vagy, vagy mert csak megszoktad?

Egy liter tíz óra alatt meg valoban nem sok, de ha ettol neked kettő, max háromnál többször kell WC-re menni, akkor nem árt ha orvossal is beszélsz.

És el sem hinned hány munkahely van ahol lehet unatkozni.

2023. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Szomjas vagyok, igen.

Cukrom tökéletes kaja után 5.4 volt és 4.5 a másik mérés. Ebből az egyik sütemény után volt. Szóval az nem lehet baj.

2023. máj. 13. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!