Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehetne a megoldás ha egy...

Mi lehetne a megoldás ha egy szalagon dolgozom és sajnos sokszor kellENE kimenni pisilni?

Figyelt kérdés

Sokszor és sokat pisilek, de sokat is iszom. Innom is muszáj, de hát az ki is jön. Sajnos nem tehetem meg, hogy ne gyárba dolgozzam. És egymás keze alá kell dolgozni. Nem tudok kijárkalni óránként, másfél óránként se.

Nem akarom az embereket magamra haragitani evvel, hogy gyere légyszi válts le valaki.

Köszönöm a tanácsokat!



2023. máj. 10. 23:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

En a vese + húgyhólyagra gondoltam.

Az se normalis hogy ennyit jarsz wcre egy liter víztől.

2023. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pelenkát vettem fel tegnap, mert hasonló helyzetben voltam, nem mehettem sokáig wcre és előre szóltak erről, ezért így készültem én is.


Használni nem kellett végül, de biztonságérzetet adott, hogy ha nem sikerül visszatartanom, akkor sincs baj.


Ezt tudom javasolni.


Annyi csak, hogy a wcre menés körülményesebb volt benne, ami nem volt kellemes, mert az hogy kibírtam a wcig, azt jelentette, hogy mire odaértem a wcre, már nagyon-nagyon-nagyon kellett pisilnem, és a levegőt visszatartva egy helyben toporzékoltam, amíg a pelenkát leügyeskedtem magamról. Szóval rz az egyetlenegy hátránya, hogy a fülkébe érés és a pidilés közti időszak elég hosszú és nem hólyagbarát. :D

2023. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

És ezek a bugyi pelenkák?

Idős otthonában előszeretettel használják, mert aki ki tud járni le tudja venni, és csak biztonsági okokból van fent nekik.

2023. máj. 14. 21:35
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
23, nem tudom milyenfajta pontosan, bugyipelenkának mondható-e, de ez olyan, hogy felnőtteknek van és van rajta egy tépőzár szerű tapasz, amivel felrögzíted, aztán így le is tudod venni, hogy kikapcsolod a tépőzárt, de ugyanúgy vissza is tudod tenni a tépőzárral. Itthon találtam.
2023. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!