Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők, ti hogy kezeltétek,...

Nők, ti hogy kezeltétek, amikor egy fiatalabb, szebb kolléganő érkezett hozzátok a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Tehát évekig ti voltatok a “jó nő” az adott helyen, majd érkezik egy kolléganő, aki fiatalabb, csinosabb. Hogy viseltétek? Milyenek voltatok vele? El tudtátok fojtani az irigységet?
2023. máj. 12. 16:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9# köszi!

10# akkor én biztos egy hollywoodi filmben élek….

2023. máj. 12. 17:33
 12/19 anonim ***** válasza:

9-essel egyet értek.


A munkahely nem az a hely ahol divatol meg mutogatja magát az ember. Aki fiatalabb az lehet, hogy még ott is divatolni akar, aztán majd ha kifárad a mókuskerékben, nem biztos, hogy annyi ideje meg ereje lesz a külsejével foglalkozni.

Megvan annak is a maga helye meg ideje, pluszban ott új lappal is indulsz.

2023. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12# szerintem félreértetted a kérdést.
2023. máj. 12. 20:05
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... Talán méltósággal?
2023. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14# ezt most tőlem kérdezed?🤣🤣🤣
2023. máj. 12. 20:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem ez a veszély sosem fenyegetett, mert sosem voltam én a hely jó nője... sőt talán most inkább vagyok az 34 évesen, mint 27 évesen voltam, mert fogytam azóta 40 kilót és igényes vagyok magamra (kövéren is az voltam a túlsúlyt kivéve). Alapvetően nem szoktam irigykedni a fiatalabbakra meg a szebbekre, mert én nem tartom értéknek vagy érdemnek a "hátha összejön egy kis p...i" jellegű figyelmet... az igényes, ízléses, stílusos nők kifejezetten szimpatikusak is. Van olyan eset, amikor antipatikus a fiatalabb - van azért az a típusú nő, aki kiröhögi a nála rondábbat, mindenkivel flörtöl meg összefekszik a munkahelyen (mindegy, hogy kicsoda, micsoda, van-e felesége, van-e gyereke... volt egy ilyen kollegina, tudta, hogy az XY felesége 2 napja szült, aztán rámászott a céges bulin... és még ő volt felháborodva, amikor a pasas leálította), meg aki direkt kihasználja a bájait.
2023. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kihívtam egy kick-box-meccsre: ha nyert, akkor elismertem.
2023. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen, tőled

De úgy tűnik, egyszerűen neked csak savanyú a szőlő.

2023. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18# úgy tűnik, te meg egy idióta vagy.🤷‍♀️
2023. máj. 13. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!