Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeretem ezt a munkahelyet...

Nem szeretem ezt a munkahelyet, mondjak fel?

Figyelt kérdés

Másfél éve dolgozom ezen a bizonyos helyen, folyamatosan csak a lecseszést kapom, a kollégatársam abszolút nem segítőkész, ha kérdezek valamit tőle flegmán válaszol, ami számára evidens, azt elvárja, hogy az nekem is az legyen stb. nem elég hogy a főnök is egy toxikus, hangulatember, de még a társam is ennyire gonosz legyen... ?! de amikor megérkezik a főnök, vele elröhögcsél, meg kedves.

Ha valamiért lecsesz a főnök, ami lehet hogy érdemelt leszúrás, akkor a társam helyesel, és még adja alá a lovat. Most már nagyon a határon vagyok hogy felöltözöm és elmegyek, másnap meg be se jövök dolgozni.

heti 40 órában vagyok, nyílván vannak túlórák, napi 10-12-t viszek, egyedül egy napom van a héten ami fixen 7 óra.

kaja szünet nincs, folyamatosan megy a "darálás" munka.

hogy igyak egy kortyot annyi időm sincs... ezt se értem, a főnököm kibírja én nem.

magánban vagyok, maszek, értem én hogy a pénz a lényeg a főnöknek minden egyes vevő, megrendelés stb számít, de legalább egy 20 perces szüntetet igazán tarthatnánk, ha 10 órát dolgozom egy nap, és a napvégén még elvárja hogy pontos precíz munkát végezzek, úgy hogy valamikor egy kortyot nem ittam...

elegem van nagyon. ezen kívül van másodállásom, ott már 3 éve dolgozom, eddig soha 1 panasz nem érkezett hozzám, mindig mindenki meg volt velem elégedve, itt totál azt érzem, hogy semmire sem vagyok képes, az önbizalmamat teljesen lerombolták...



2023. máj. 3. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen munkahelyem nekem is. Gyomorideggel szállsz már fel a buszra is. Ideiig óráig el lehet ezt viselni, de hosszabb távon az egészségedre fog menni. Priviben elmondanád melyik hely ez?
2023. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs h nincs min. 20p szünet egy nap.. Milyen hely ez? Én a 2. héten felmondtam volna
2023. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy multinál voltam hasonlóan. Nálam az tette fel az i-re a pontot, amikor reggel sírva ébredtem fel, hogy menni kell. Aznap felmondtam (akkor dolgoztam ott 6 hónapja).
2023. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló élményeim voltak multinál. Fizikálisan és mentálisan is teljesen megborultam. Egy munkahely sem ér annyit, hogy tönkremenjen az egészséged.
2023. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Girlll3 ***** válasza:
88%
Ugyanezt élem át. Közszféra, 8 òràs rabszolgaság.
2023. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 NTBS ***** válasza:
100%
Ha megtehető válts.
2023. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kék pancake ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad és a másik melóban úgyis keresel még ezen felül is pénzt, akkor innen menj el. A 20 perc szünet járna. Ne hagyd, hogy továbbra is kihasználjanak.
2023. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, amiért ilyen környezetben dolgoznék.
2023. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát igen... Keresgèlek, még jó hogy van másodállásom, bár ott nem fizetnek agyon:) mindenképp kell valami más... Én itt nem tudok maradni.
2023. máj. 8. 13:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Válts, ha teheted. Én 1 éve dolgozom ilyen helyen. Mentálisan már mostanra sokat rombolt rajtam, és egészségileg is, Az a baj, hogy már annyira lerombolta az önbizalmam, hogy félek új helyre menni. Keresem a lehetőséget, hogy vissza mehessek az előző munkahelyre.
2023. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!