Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők mindenhol gonoszak,...

A nők mindenhol gonoszak, ártanak egymásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nőkkel dolgozom és eddig akárhol dolgoztam azt tapasztaltam, hogy egymással ellenségesek. Szemtől szemben kedvesek, nyájasak, de aztán kiderül, hogy ott ártanak ahol tudnak. Ezt még nehezen kezelem. Ti, hogy kezeltétek az ilyen helyzeteket?

Magamról személyeset nem osztok meg, ez alap. Viszont kerülni nem tudom a beszélgetéseket, egy irodába vagyunk többen.


26/N


2023. máj. 13. 10:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
17%
Fura, hogy én kedves, mosolygós emberként nem találkoztam még ilyenekkel. Ha valaki meg mindenhol ezt tapasztalja, akkor persze nem ő a hibás.
2023. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%

"kedves, mosolygós emberként"

Mármint: NŐ VAGY?

Mert a férfiakkal másképp bánnak.

2023. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kérdező is nő.
2023. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban igen. Az okát nem lehet tudni. Talán írigyek egymásra. Juli a Pannira mert csinosabb, fiatalabb. Panni a Pirire, mert nyugodt élete van stb... .
2023. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Sajnos rám is nagyon igaz ez, már így értem hogy körülöttem ilyenek voltak
2023. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, nem a sajat nemem utalom, de alapvetoen igen. Csak ferfiak csoportban nagyon jol elvannak. Vegyesen megfelelo az egyensuly. Nok egymas kozt viperafeszek, de ha nem is gonoszsag, feszult legkor, kitoro viharok, valami mindig tortenik. Es intrika. Ferfiak bajtarsak. Nok mindig kis szovetseget alkotnak mas ellen, de folyton valtozik a dinamika.
2023. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

A férjem férfiak között dolgozik egy boltban, ahol forgalomérdekeltség van, és gyilkolják egymást. Én ápolásban nők között, ahol inkább segítést, összetartást tapasztalok.

Lehet, hogy az ilyen irodai munkák, amiknek nincs sok értelme, csak úgy bejárnak a nők melegedni, ott az intrika ad izgalmat, értelmet a napjaiknak.

2023. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, nekem inkább az szokott lenni, hogy a férfi kollégákkal jól kijövök, többnyire a nőkkel is, de mindig van 1-1 olyan nő, aki zsigerből utál. Ezekkel nem foglalkozom, minimális a kontakt, csak ha muszáj. Pletykálni és kibeszelni munkahelyen elővigyázatosságból nagyon ritkán szoktam, otthon a párommal beszéljük ki ezeket a helyzeteket.
2023. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem azért nem konfrontálódik az ellenkező nem, mert az egyik jobb, mint a másik, hanem mindkettőnek más az észjárása és ez nem ütközik. Meg egyébként is, ha nem akarsz valakitől valamit és hetero vagy, hatnak rád a másik nem feromonjai és alapból jobban lelazulsz mellette és megértőbb leszel szerintem, ez a nyugalom egymás felé a biológiából fakad. Azonos neműek meg gyakrabban rivalizálnak, a pasiknál ez az állatias farokméregetés megy nonstop, a nők is könnyebben egymásnak feszülnek. Egyébként pasik között több a konfliktuskerülő általánosságban, ebben az esetben jó, hogy nem bánt mást a munkahelyén, de amúgy egészségesen se tudna egy adott konfliktust kezelni, ha muszáj lenne neki.
2023. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én ugyanígy voltam egy multinál (pénzügy-számvitel), csak ott még szemtől szemben is rohadékok voltak, szóval...:(
2023. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!