Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők mindenhol gonoszak,...

A nők mindenhol gonoszak, ártanak egymásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nőkkel dolgozom és eddig akárhol dolgoztam azt tapasztaltam, hogy egymással ellenségesek. Szemtől szemben kedvesek, nyájasak, de aztán kiderül, hogy ott ártanak ahol tudnak. Ezt még nehezen kezelem. Ti, hogy kezeltétek az ilyen helyzeteket?

Magamról személyeset nem osztok meg, ez alap. Viszont kerülni nem tudom a beszélgetéseket, egy irodába vagyunk többen.


26/N


2023. máj. 13. 10:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem minden nőre igaz ez. Én is nőkkel dolgozom. Vannak, akik próbálnak segíteni az embernek. De a férfiak meg szeretnek szemtől szembe konfrontálódni, hangosan veszekedni. Ezzel jobban levezetik a feszültséget. De köztük is sok a gyűlölködő.
2023. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Vannak ilyenek sajnos mindenhol, én pl abszolút nem vagyok ilyen, senkinek nem akarnék ártani.
2023. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Nevelés+környezet+jellemgyengeség kérdése.


Voltam olyan helyen, ahol sosem beszéltünk egymás háta mögött, és szerettünk bejárni, és jó volt együtt melózni.


És volt olyan is mint amit te írsz, ott a légkör jellemzően 1-2 jellemgyenge ember háttérakciója következménye volt. Az ilyen helyről akár mennyire is tetszik az ottani meló, lépni kell, ha ember akarsz maradni, mert előbb utóbb úgy is kifogsz lógni, ha a mocskos játékukban nem akarsz részt venni.

2023. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%

Igen. Biztos vannak kivételek, de nagyon kevés. Még akik magukat kivételnek tartják, azok sem azok a legtöbben.

Szokták mondani, hogy férfi-nő barátság nem létezik. Szerintem még az inkább létezik, mint nő-nő barátság.

2023. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos az egy alapvető női jellemvonás, hogy konkurrensnek tekinti a másik nőt.

Csak kevés kivétel van.

2023. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos a nők többsége szeret rivalizalni. A másik részük meg frusztrált ,mert mondjuk ő elvált és egyedül neveli a gyerekeit meg már közel sem fiatal te meg mondjuk az vagy és látja a kontrasztot a két élet között és ezért beléd áll.
2023. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha annyira elviselhetetlen ez a hely, akkor válts! Higgyél benne, hogy vannak jó hangulatú munkahelyek, és próbáld megkeresni azt!
2023. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Ahol én voltam, ott általánosságban volt mindig megjegyzés a másik ember háta mögött, az mindegy volt, hogy nő vagy férfi. Nem szeretem ezt a viselkedést, utoljára iskolában volt ez jellemző és nyilván ekkor gyerekekről beszélünk. Az ilyen emberek borzasztó gyerekesek, frusztráltak és megkeseredettek véleményem szerint. A pletyit sem szeretem, de az még egy dolog, ha nem negatív fennhangja van, csak szereti valaki megosztani az infót, de ezek a rossz megjegyzések... nemtom minek kellenek.
2023. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
77%

Igen, legfőképp ha többen egynek ártanak. Tapasztalatból az 50-es nőkkel nem szeretek dolgozni, gyorsan kiutálják a fiatalokat. De ez személyes tapasztalat egy nagyon rossz munkahelyi légkörből (váltottam is egy szuper helyre). Lehet, hogy máshol segítik egymást. :)

De én eddig döntő többségében a negatív oldalát tapasztaltam.

Nőként férfiakkal sokkal egyszerűbb együtt dolgozni, jobban el lehet poénkodni időnként, senki nem sértődik meg.

2023. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
3%
Frusztrált vagy ellensegeskedni szerető nő szolgaja lennek
2023. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!