Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők mindenhol gonoszak,...

A nők mindenhol gonoszak, ártanak egymásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nőkkel dolgozom és eddig akárhol dolgoztam azt tapasztaltam, hogy egymással ellenségesek. Szemtől szemben kedvesek, nyájasak, de aztán kiderül, hogy ott ártanak ahol tudnak. Ezt még nehezen kezelem. Ti, hogy kezeltétek az ilyen helyzeteket?

Magamról személyeset nem osztok meg, ez alap. Viszont kerülni nem tudom a beszélgetéseket, egy irodába vagyunk többen.


26/N


2023. máj. 13. 10:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

Az egészen fiatal csajok kedvesek és nyitottak szoktak lenni, egyébként igen, gonoszak és egósak.

40N

2023. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%

"Kérdező, én ugyanígy voltam egy multinál (pénzügy-számvitel), csak ott még szemtől szemben is rohadékok voltak, szóval...:("


Jah, igen.... +1

Azt imádnám, ha amúgy csak a hátam miatt szemétkednének és szemtől szemben kedvesek lennének. Mégis mit érdekeljen, hogy mit csinálnak a hátam mögött?

40N (és szintén multi, pü számvitel)

2023. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%

Csak egy nőtípussal volt feltűnően sok bajom az életemben: a férfiaknak kórosan benyalóval. Az ilyenek azok, akik abszolút elbűvölőek, szempillarebesgetők, folyton csevegők a férfiakkal, és mindent elnéznek nekik a faragatlan vicceskedéstől kezdve a bunkóságon át a szakmai inkompetenciáig, de a többi nővel észrevehetően türelmetlenebbek, velük szemben kevésbé nyitottak, és negyedannyit sem néznek el nekik, mint a férfiaknak.

Ezek szoktak lenni a tipikus "minden nő kizárólag azért utál mert féltékenyek rám (kedves vagyok, jólelkű ÉS szép is, ők pedig gonoszak és csúnyák) bezzeg a férfiakkal sokkal könnyebb kijönni" kategória.

Akinek nincs ilyen agysorvadása, azzal általában, az esetek 90%ában nincs is baj.

2023. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

23

Hát nem tudom.Azért ott van még az a típus is, aki egy kanál vízben megfojtana, mert én máshogy teregetem a ruhákat, mint ő. (Ehelyett csak ordít velem vagy kioktat mindenki előtt az ilyen)

2023. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24 Akkor mások a tapasztalataink.

Bár ez a másokban idegesen belekötősdi nekem inkább simán "embertípus" kategória, nem pedig nőtípus...

2023. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nőkkel dolgozom , 40+ az átlag életkoruk mosolyogni nem tudnak , mindegyik elvált , egyedül neveli a gyerekét rettentően ellenségesek. Meg vannak keseredve , tudod azt vallom azt bánt másokat akinek magával van baja.
2023. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26

Nem feltétlenül. Van az a nőtípus, aki azt hiszi, hogy csak ő létezik a világon, pláne mint nő. A többi nőre meg úgy tekint mint valami anyukájára, vagy ami még jobb fiúkként áll hozzánk, pasiknak meg megy a műsor. Az ilyeneknek hiába mondod meg h kössz elég volt már belőled, csak a bun.óságból értenek.

2023. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom.

A nők 70 %-a patkány, gerinctelen ember egy munkahelyen.

Szemtől szembe jó pofizik, amíg a bizalmadba fogadod, aztán amit megtud rólad elpletykálja mindenkinek meg elkezd fúrni.

Nem csak a nőket, hanem a férfiakat is fúrják, alájuk tesznek.

2023. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sajnos én is ezt tapasztalom,nőkkel dolgozom...van aki tényleg kedves,korrekt,ebből van a kevesebb,a többség irigy,pletyis...stb.

Szeretnék munkahelyet váltani,de ettől nagyon tartok.

2023. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!