Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen minden lében...

Miért ilyen minden lében kanál, pletykás az összes kollegánőm?

Figyelt kérdés
Erősen fontolgatom a munkahely váltást mert kezd tele lenni a hócipőm ezekkel a 40+ nőkkel. Egymás szemébe mosolyognak, háta mögött az összes szidja a másikat. Az új dolgozót piszkálják, valakiről azt terjesztik meleg. Dolgozni is nehéz velük mert, egyik percben jó kedvük aztán, nem fogadsz el tőlük egy rágót es már átmennek harpiába. Lehet ez ellen tenni?

#pletyka #hárpia #kolléganő #Elvált asszonyok
2023. máj. 13. 22:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért lassan kiderül, hogy az összes elvált 2-3 gyereket egyedül nevelő nő. Illetve anyagiakban sem állnak a toppon. Én arra gondoltam frusztráltak azért ilyen *uzik.
2023. máj. 14. 06:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen a nők sajnos mintegy 60%-a ilyen. És még lehet, hogy túl jóindulatúan számítok.
2023. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szórakoztatják magukat. Semmi értelme sincs. Ez alapján fogják őt is megítélni..
2023. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akárhány helyen dolgoztam eddig, a munkatársak többsége ilyen volt mindenhol. És nem, nem csak a nők, a férfiak ugyanúgy pletykásak és rosszindulatúak. :/ Sajnos ez ellen nem tudsz csinálni semmit. Ha nagyon eleged van belőlük, felmondhatsz, de akárhová mész, ott is lesznek ilyenek. Sajnos gyakori ez az embertípus, elkerülni nem fogod tudni őket. :/
2023. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!