Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet egy minden lében...

Hogy lehet egy minden lében kanál súlyosan nárcisztikus, kollégát leszerelni?

Figyelt kérdés
Van a tarsolyomba sokminden, csak a változatosság gyönyörködtet. 😅
2019. júl. 1. 19:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha észrevetted hogy fura helyen van egy vessző, akkor gratula, 5 pont a grifendélnek, mehetsz aludni 😉
2019. júl. 1. 19:05
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Magaddal kell foglalkozni, azt mondta egyszer nekem valaki...
2019. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a típust egyszerűen levegőnek nézem. A minimum szakmai kommunikáción kívül egyszerűen udvarias vagyok, de egyben hideg és távolságtartó, semmi másról nem beszélgetek velük, nem érdekel, ha beszólnak vagy pampognak, lepereg. Nem igazán tudnak ezzel mit kezdeni :D
2019. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is próbálgatom, de olyan pofátlanul ugat bele mindenbe... Le tudom szerelni, csak új dolgokat is szeretnék kipróbálni 😊
2019. júl. 1. 19:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah és kösziaz eddigieket 😉
2019. júl. 1. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Ezek szerint pszicháterek vagyok mindketten?!?!?!?


Ugyanis azt, hogy valaki márcisztikus, csak szakember tudja megállapítani egy csomó teszt alapján.

2019. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen pszichiáter vagyok, és a márcisztikusság a szakterületem, van még kérdés? A kedves hozzászóló a kollégám! Kérdés?
2019. júl. 1. 19:46
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a szövegértésed 0 jól levágtad a lényeget. 😆 Mennyél olyan kérdéshez ahol kitárgyalják a márcisztikusságot, mert én nem tudom az micsoda!
2019. júl. 1. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet. Nekem a rokonságomban van egy nárcisztikus pö..cs, egyszerűen ignorálom, és kész.
2019. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ignoráld. Nem kap választ Tőled, nem fogja tovább csinálni a "műsort". Ők minden reakciónak örülnek, haragnak, dühnek...kiváltották belőled, ergo hatásuk alatt vagy és ez az egyik cél. Ne reagálj. Ekkor ő jön dühbe, majd leszáll Rólad. Tapasztalat.
2019. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!