Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáitok közül kinek...

A kollégáitok közül kinek milyen furcsaságai vannak, amit nehezen értetek meg, esetleg nehezen toleráltok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Bunkó,hangulatember.
2023. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőm minden nap munkában egy órán át beszélget kihangosítva a férjével az ebédidő és cigiszünet ideje alatt. De ilyen magasröptűen "szeretsz? akkor mondjad ki! Na ugye hogy kimondod én is szeretlek hiányzom is?" stb. Igyekszem minèl távolabb kerülni ilyenkor.
2023. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálam van UFÓ hívő, aki elhiszi, hogy UFÓ-k építették a piramisokat (no joke), ugyanez az ember volt koronavírus-oltás, ellenes tüntetésen, van 40 éves szűz, aki még csókolózni sem csókolózott egy nővel sem, falusi paraszt, aki 50 év körüli, van kb. 6 foga, és minden nőre rámegy, akit ér. A többiek meg szerencsejáték-függők, alkoholisták, kb. van 1-2 normális, de a többi meg, akármennyit keresnek is, szegények, mint a templom egere.
2023. máj. 15. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Kollégákról jót vagy semmit:D
2023. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van hitgyülis, minden mondatába beleszövi az 'ige' 'hit' 'úr' 'ítélet' stb. szavakat.
2023. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
5 Örülj neki, hogy ott van, azért vagy áldásba. Ugyan ez vonatkozik azokra akik zsidó kollégáik vannak. Zsidószármazásu vezető a legjobb.
2023. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van neki vagy 5-10 nagy szatyra, amit mindig magára aggatva cipel. Úgy néz ki, mint egy kukás, és lényegében égeti az intézményt. Gyűjtögetési mániája van neki, a főnök elnézi neki, de undorító, amit művel. E mellett mindig neki van ii, gazi kis főnöknek érzi magát: totál kattant az illető.
2023. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
7 Mit melóztok?:D
2023. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Az előző munkahelyemen csak szimplán meg van engedve, hogy bevigyék a kutyát. Többes szám... évekig csak egy volt, de azt hallottam, hogy mióta nem dolgozom ott, másnak is megtetszett, és már 2-3 kutya van. Mászkálnak, mögéd mennek, lenyálazzák a padlót. Van, hogy észre sem veszed, hogy lefeküdt melléd az asztal alá, és úgy állsz fel, hogy megtaposod. Vagy mikor befeküdt a sarokba, és nem tűnt fel, hol van, a gazdája elsírta magát, mert azt hitte, kiment az utcára és eltűnt.


A másik idegesítő dolog az ablaknyitogatás volt. Télen kinyitja az ablakot, majd kimegy a konyhába. Te fázz, hogy jön rád a hideg, ő meg kint "várja", hogy kiszellőzzön. Amikor láttam, hogy nincs bent senki, azonnal bezártam.


És akkor exem:

bejön fél óra késéssel, kávécsinálás még fél óra, 10-kor el is kezdett dolgozni. Ebédszünet 1 óra. Délután konyhában naplopás még 1 óra. 8 óra munkából kapásból 3 mínusz.

2023. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik állandó sz@rt kever, szóval ott a fura érzés már megint milyen sz@rt kever.

Másik állandóan beszél, vagy eszik, vagy röhög a semmin, tuti nem komplett.

Harmadik rosszindulatú.

Sok másik kétszínű.

Csak addig vagyok jó amíg segítek ha nekem kell valami levagyok sz#rv#

2023. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!