Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szerveznének nyáron nudista...

Ha szerveznének nyáron nudista strandra fürdőzést a munkahelyeteken, és vannak (közel) korotokbeli ellenkező nemű kollégáitok is, elmennétek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
40 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Alapból se mennék el. Kit érdekel a másik szottyadt teste? Ha ilyen vágyaim vannak beírom a googleba hogy pucér nénik és ott legalább csak szép dolgokat látok. Az se hiányzik, hogy mindenki engem méregessen meg nyáladzon. Fujjjjj.
2023. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy a koruk, ilyesmiben nem vennék részt. Ha erre izgulnak másnap azonnal felmondanék.
2023. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nalunk szerveztek a cegnel strandozos ceges bulit, meg nem dolgoztam ott, es meg arra se ment el senki, pedig sima strand, nem nudi, ugyanilyen indokbol, hogy nem kivancsiak a masik szottyadt testere😂 (Sok a fiatal, par idosebb kollegank van.) Egyebkent en sem mennek sima strandozasra sem, nemhogy nudista strandra. Nekem sincsenek exhibicionista hajlamaim, es a tobbiek sem erdekelnek.
2023. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Senkivel nem mennék nudista strandra soha. Nálam ez nem fér bele.
2023. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Naná
2023. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Én nem mennék el, mert bár lenne olyan akire kíváncsi volnék, sokkal több lenne az olyan akire nem. Ezzel biztos a legzöbben hasonlóan vannak :) Viszont ilyen fürdőruhás, strandos programra elmennék. Az más kérdés, hogy nekem jó testem van, szinte minden délután/este gyúrni szoktam, hozzá vagyok szokva hogy megnéznek
2023. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Szoktam nudista strandra járni, valószínűleg velük is elmennék.
2023. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Sima strandra elmennék, nudistára nem. Főleg nem a munkatársakkal, mert másnap tuti az lenne a téma, hogy kinek milyen a kolbász vagy a melle. Sose okozna problémát fehérneműre vetkőzni, de pucéran nem lennék.
2023. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Biztos hogy nem mert csak férfiak a közvetlen munkatársak de amúgy se mennék,milyen beteg elmének jut eszébe ilyen egyáltalán(mondjuk úgy is csak kitaláció)
2023. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Az összes kollégám ronda, úgyhogy biztosan nem mennék el🤮
2023. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!