Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mondjak fel ?

Szerintetek mondjak fel ?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja dolgozom egy cégnél amit alapban nem szeretek, de a munkatársak kritikán aluliak. Nem tudnak köszönni , de tényleg szinte senki, nagyon bunkók is , ma pl egy csak akivel 1x beszéltem életemben köszönni ő sem tud mármint úgy hogy mondom szia , aztán semmi. Azt mondta elege van belőlem. Kb senkihez sem szólok , mégis azt látom utalnak , és már azok sem köszönnek akik korábban köszöntek. Emelett a főnök teljesen inkompetens. Munkakörnyezet 10bol adnék rá 2-3 max társaságra 10bol szinten max 2

2023. máj. 16. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez mért kérdés? Nem arra való az élet, hogy szenvedj. Menj el bárhova, aztán majd keresel megfelelőt.
2023. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és utána az utolsó napodon annyit se mondj nekik, hogy aznap jöttél utoljára, hadd csodálkozzanak csak. Köszönni meg már holnaptól se köszönj, csak annak, aki eddig is viszonozta. Én is dolgoztam hasonló lepra társaságban, én öt hónap után jöttem el, de bánom, hogy nem egy hónap után, főleg hogy a szemetek még a közös megegyezésbe se mentek bele, hogy még sanyarítsuk egymás életét plusz egy hónapig.
2023. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es köszi! Így lenne korrekt a dolog valóban. Én megadtam mindenkinek a tiszteletet, de ezeknek senki sem jó. Másokat is szidnak és bántanak.
2023. máj. 16. 21:18
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
75%
Mielőtt elmennék, kiíratnám magam 1 hét táppénzre, hogy legyen szabadidőm más állás után nézni.
2023. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha felmerül benned, hogy menni kéne, akkor tényleg menni kell. Ne várd meg míg kikészülsz idegileg.
2023. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%
Csak olyan okokat soroltál fel, amik miatt fel kellene mondani, semmit sem szabad erőltetni, ami tönkre tesz. Ha ekkora bunkó mindenki, hát hagyd ott a fenébe!
jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én már keresném is az új lehetőséget.
jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!