Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lesz egyre "parasztabb"...

Miért lesz egyre "parasztabb" a nemzedékem és az elkövetkezendők?

Figyelt kérdés

Pl a helyi boltban is hozzám hasonló korúak dolgoznak. Dobálóznak, bunkó viselkedésűek, hangosan vihorásznak, kitárgyalják mennyire elegük van az egészből és húznának már csavarogni.

Ha beülök nagyon ritkán a bárba, viselkedésképtelen hason.korúak óbégatnak, a pasik káromkodnak mintha ettől lennének menők, a lányok hasonlóan, csak ők visítva röhögnek mint a sertésól lakói.

Egyszerűen az én generációm (késő 20as) egy olyan sötét és nagyképű banda a semmire, meg a fiatalabbak is. Ti is így látjátok? Tisztelet a kivételnek.



2023. máj. 18. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Te tényleg huszonéves vagy? Mintha boomer troll kérdés lenne 😅 Harmincas vagyok, nem vettem észre ilyesmit. A bolti dolgozók ilyen 50 éves nők szoktak lenni, ők se valami kedvesek, mondjuk olyan melóhelyen nekem se lenne sok életkedvem.
2023. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem ennyire drasztikus a helyzet. 1es remélem megvan, hogy az emberek nem egyformák, nem kell 50nek lenni ahhoz, hogy valaki a csendet kedvelje, vagy visszahúzódó legyen
2023. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg az vagyok! :D
2023. máj. 18. 10:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes generáció tele van/volt bunkó paraszttal.
2023. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"Pl a helyi boltban is hozzám hasonló korúak dolgoznak."

"Ha beülök nagyon ritkán a bárba"


. Szóval Te bolti dolgozók és ittas emberek alapján minősítesz egy generációt.

De nyilván nem benned van a hiba.

2023. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kösz. A valaszokat.

Utolsó, gondolom elolvastad hogy "például". Ha nem akkor olvasd el újra. Vagy írjak még 150 peldát?

2023. máj. 18. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#8: de sz*r példák voltak. Boltban, italozóban kortól függetlenül bunkókkal találkozik az ember többnyire. Csak Te a korosztályodra hegyezed ki ezt az agyrémet.


De nyugodtan írj még példát arra, hogyan vonzod be a bunkókat...

2023. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rossz irányt vett az emberek nevelése, neveltetése.

Amikor én voltam gyerek, először a kötelezettségeinket ismertették meg velünk, - nem is igen voltak olyan jogaink, amelyeket külön oktattak volna nekünk. -Ezt sem vélem helyesnek!

Az irány, amely felé jelentősen eltorzult a világ, pedig túltolta az értékrend "én és a jogaim részt", amely önmagában még nem is lenne súlyos probléma, de a "kötelességeim" rész lényegében lenullázódott.

Sok embernek nulla munka hatására is az ölébe hullik számolatlan dolog, lehetőség, amelyekért nem is olyan túl régen még "vért kellett izzadniuk", - a könnyen, könnyebben elérhető értékek pedig abba az irányba torzították az értékrendet, hogy nem becsülik meg az emberek sem a tárgyi, sem az emberi értékeket, mindent alárendelnek az éppen aktuális hangulatuknak, értékrendjüknek, mert még csak érdemi következménye sincs olyan cselekedeteknek, hogy spontán bevernek valakinek egyet egy buszmegállóban.

Hozzászoktak ahhoz és még természetesnek, helyesnek is véli az emberek túlnyomó hányada azt is, hogy szerintük rendben van a mások kárára "boldogulás". A neveletlenség pedig az összes szinten neveletlenség marad, - akármire is fogalmazzuk át, ill. akármivel is indokoljuk annak helyénvalóságát.

2023. máj. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert sok a paraszt és a mai világban mindenki azt hiszi magáról hogy okosabb mint más! Sok a lusta megmondóember.
2023. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!