Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz/veszélyes a...

Mennyire nehéz/veszélyes a macsete munka?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ajánlotta fel a mai nap, hogy menjek vele dolgozni, külföldre macsete munkára,én még egyáltalán nem vagyok jártas az ilyen munkába,és szeretném a hozzáértő emberek segítségét kérni,hogy mennyire veszélyes,illetve nehéz fizikailag ez a munka.


Több barátom mondta hogy könnyű,és szintén sokan mondták hogy nehéz,ezért teszem fel ide kérdésem,hogy megéri e vállalkozni ilyen munkára vagy sem,holnap indulnánk délután! Köszönöm,és bocsánat ha hülye kérdés számodra,de egyáltalán nem vagyok tisztában ezzel


2023. máj. 21. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk leírhatnád, hogy mi a munka. Ilyenre nincs találata a google-nak, hogy macsete munka.
2023. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erdei Munka
2023. máj. 22. 01:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire megy.

Nekem fél nap volt kórházba kerülni, azóta nem próbálkozok bozótirtással.

2023. máj. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most sem értem. Bozótot ilyen bobcat gépre szerelhető mulcsolóval és hasonlókkal irtanak. Ahol nincs ilyen, az cigánymunka, oda nem szabad menni.
2023. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!