Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy adjam a feletteseim...

Hogy adjam a feletteseim tudtára, hogy a csoportvezetőm, teljesen alkalmatlan a pozíciójára?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve dolgozunk együtt, és szerencsétlenségemre egy projektet viszünk együtt. A munka 80-90%-át én csinálom, az elismerés (ha van) viszont közös, vagy neki még több is jut belőle.

Alapjáraton egy lusta és nem túl eszes valaki, de ezt egy pár emberen és rajtam kívül senki nem tudja.

Mostmár idegesít, hogy én vagyok aki keményen, lelkiismeretesen dolgozik, mégis őt tekintik megbízhatóbb félnek.

Meguntam, nem vagyok hajlandó tovább tartani a hátam neki, de nem állhatok az iroda közepére kiabálni, hogy hallo ez az igazság.

Valami ötlet, hogy tudnám a feletteseinknek/projektvezetőknek burkoltan de mégis egyértelműen a tudtukra adni, hogy én vagyok az aki a hátán viszi a projektet?



2022. nov. 29. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Sehogy! Tudd, hogy hol a helyed!
2022. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Kérsz a csoportvezetőd felettesétől egy meghallgatást, felpakolsz bizonyítékokkal és elmondod neki, mi mindent csináltál te.
2022. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
megtanulsz neki nemet mondani és nem csinálod meg a munkát helyette.
2022. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza a tempóból,csináld meg a munka felét a maradékot pedig hagyjad rá.
2022. nov. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, nehéz ügy. Főleg, hogy igen könnyen ki tud cseszni veled, mivel ő van feletted. Én 1 éve szívok miatta.
2022. nov. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd nemet neki, ha igy is hisztizik, csinalj bizonyitekot
2022. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!