Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha a főnököd nem...

Mit tennél ha a főnököd nem engedne el a nászutadra?

Figyelt kérdés

7 hónappal előre tudta, akkor még bele egyezett, aztán ahogy közeledett az időpont már nem tetszett neki a dolog, végül azt mondta ennyi időre nem lehetséges elmenni pont akkor. Az esküvő másnapján indulunk 2 hétre, a kalandos álomutazásunkra, repülőjegyek rég megvéve, szállás előleg befizetve (1,3 millió) tulajdonképpen egy kerek éve ezt szervezzük, és minden nap várjuk.

Ti mit tennétek? A háziorvosom ebben nem partner, hazudozás betegségekről nem opció hiszen esküvővel együtt 17 napról lesz szó, nem igazolhat ennyit úgy, hogy közben nem jelenik meg az ember kontrollon sem.


2023. máj. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%
A 19-es annyira kis szarcsimbók, hogy még a fotelből sem mer pampogni
2023. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
10%
Táppénz?
2023. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
Meghívnám.
2023. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
87%

Felmondanák rögtön, aztán legyen boldog.

Nem is a pénz miatt, hanem szimplán azért mert nászút egyszer van, munkahely meg van másik, és azért magánélet > munka.

2023. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%
Kiröhögném.
2023. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
87%
Elmennék,nem érdekelne mit mond,munkahely van rengeteg de nászút az adott emberrel csak egy lesz.Ha kirúg kirúg ha nem akkor nem de nézz körül milyen álláslehetőségek vannak.
2023. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ, hogy milyen viszonyban vagyunk. Megbeszélhetnénk, hogy mi legyen a megoldás. Pl fizesse ki a ráköltött összeget és keresünk egy másik időpontot a közeljövőben, mert most tényleg nagyon fontos. Olyan nincs, hogy egyszerűen csak nem enged el. Ha ennyire nem érdekli, akkor mindenképpen fel is mondanék, még akkor is, ha miután visszajöttem a nászútról, azt akarná, hogy maradjak. Én egyszerű nyaralás miatt is mondtam már fel, az is meg volt beszélve, aztán szerdán beszéltük a munkákról, elkezdte mondani, hogy jövő héten mi lesz, mondom én nem leszek, erre 1 óra múlva jött, hogy nem tud elengedni. Mondtam neki, hogy oké, aztán pénteken elutaztam. Nem kell engem elengedni, anélkül is tudok menni. Ha valami megoldást akart volna keresni, akkor megbeszélhettük volna, mert saját nyaraló volt, nem kellett semmit foglalni, előre fizetn. De ennyivel nem lehet elintézni, hogy "ennyi időre nem lehetséges elmenni" Hogyne lenne lehetséges, majd csak figyeljen a barom.
2023. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%
23 és 25 troll válasz miért van az hogy 23 nullára pontozott és 25 100ra felmpontozott?
2023. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
75%

28-as!

A 23-as(amit te írtál) valóban troll válasz. Nyilván nem hívnád meg, nem fogsz kifizetni még 650ezret a főnököd nyaralására, főleg nem mész vele nászútra. Ironikus válasznak mondjuk jó.

A 25-ös viszont nem troll, valószínűleg én is kiröhögném. Először azt gondolnám, hogy poénkodik és nevetnék rajt, aztán ha kiderülne, hogy komolyan gondolja, akkor meg azon röhögnék, hogy ez hogy lehet ennyire hülye.

2023. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje dolgozol ott? Ha elküldenének, kellene fizetniük végkielégítést? Mert ha igen, akkor lehet arról van szó, hogy meg akarnak válni tőled, és így próbálnak távozásra bírni.

Mindazonáltal a beleölt költségeidet meg KELL, hogy térítsék.

2023. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!