Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha a főnököd nem...

Mit tennél ha a főnököd nem engedne el a nászutadra?

Figyelt kérdés

7 hónappal előre tudta, akkor még bele egyezett, aztán ahogy közeledett az időpont már nem tetszett neki a dolog, végül azt mondta ennyi időre nem lehetséges elmenni pont akkor. Az esküvő másnapján indulunk 2 hétre, a kalandos álomutazásunkra, repülőjegyek rég megvéve, szállás előleg befizetve (1,3 millió) tulajdonképpen egy kerek éve ezt szervezzük, és minden nap várjuk.

Ti mit tennétek? A háziorvosom ebben nem partner, hazudozás betegségekről nem opció hiszen esküvővel együtt 17 napról lesz szó, nem igazolhat ennyit úgy, hogy közben nem jelenik meg az ember kontrollon sem.


2023. máj. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

41: Hát menj máshova másról beszélgetni! Ez itt nem egy chatfelület, hogy csak itt tudsz írkálni.

Mellesleg a kérdezőtől még egy komment sem jött, kíváncsiak volnánk, hogy mit reagál, illetve lép.

2023. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
21%
41 de hát te is csetelsz velem most éppen meg hát írod hogy kérdező nem is szól hozzá szerintem nem érdekli mert már kapott 42 választ ami sok válasz szóval tudja mit csináljon úgyhogy szerintem mér őt se zavarja ha befejezzük a témát és másról beszélünk például én most rántott sajtot ettem rizzsel és tudjátok vagy megfigyeltétek hogy az ételeknek más az íze nyáron mint télen de finomak csak más ízük van?
2023. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
70%

Hello Mártácska, nem láttalak egy ideje...

Jól vagy, gyöngyöm?

2023. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Igen és Te hogy vagy??????????????
2023. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!