Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha a főnököd nem...

Mit tennél ha a főnököd nem engedne el a nászutadra?

Figyelt kérdés

7 hónappal előre tudta, akkor még bele egyezett, aztán ahogy közeledett az időpont már nem tetszett neki a dolog, végül azt mondta ennyi időre nem lehetséges elmenni pont akkor. Az esküvő másnapján indulunk 2 hétre, a kalandos álomutazásunkra, repülőjegyek rég megvéve, szállás előleg befizetve (1,3 millió) tulajdonképpen egy kerek éve ezt szervezzük, és minden nap várjuk.

Ti mit tennétek? A háziorvosom ebben nem partner, hazudozás betegségekről nem opció hiszen esküvővel együtt 17 napról lesz szó, nem igazolhat ennyit úgy, hogy közben nem jelenik meg az ember kontrollon sem.


2023. máj. 28. 15:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
10%
Miért 650 ezer Forint amikor olcsóbban is lehet nászútra menni például annyi jó hely van ahova lehet menni például lehet menni kisebb falucskákba vagy vízpartra itthon és még sátorozás is jó buli külön ami ugyebár olcsóbb de amúgy vannak olcsó hotelek olcsó vonatjegyek vagy buszjegyek szóval a lényeg azon lenne a hangsúly hogy az ifjú pár szereti egymást és hát akkor meg miért kell majdnem egymilliót kifizetni egy nászútra ha olcsóbban is együtt kirándulhatnának egy szép helyen mondjuk egy hetet és akkor már alapjáraton nem is állja meg a helyét hogy állítod drága lenne meghívni főnökét nem?
2023. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

31-es!

Ez már előre ki van fizetve, oda akartak menni. Lehetett volna a Balatonra is, vagy a Mátrába 130ezerért, nem ez a kérdés. Oda mennek 1.3 milliót kifizettek.

2023. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
21%
Le lehet mondani és vissza lehet téríteni.
2023. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

33-as!

Igaz, akkor tényleg az a legjobb megoldás ha visszakérik a pénzt és a főnökkel együtt hétvégére elmennek egy horgásztóhoz nászutazni.

Nem is értem, hogy lehet ilyen hülye a kérdező, hogy ez nem jutott eszébe

2023. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
21%
34 Szerencsére tudtunk még időben szólni kérdezőnek és nem lesz ettől se rosszabb se kevesebb hogy nem jutott eszébe hogy ezt kéne tennie hanem nagy szerencsés hogy együtt szóltunk neki és már tudja mit kéne tennie és ezért is jó hogy kérdezett bátran mert így példát mutat minden GYIK felhasználónak hogy kérdezzen bátran.
2023. máj. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
35: Csak az mégis milyen munkahely lehet, ahol a főnöktől ezt ilyen esetben külön kérni kell?
2023. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
88%
36 hát ebben teljes mértékben igazat adok mert nekem is volt ilyen barátnőm meg barátom is hogy hiába volt valami magától értődő ők elvárták hogy kérdezzük meg őket is pedig magától értődő volt ami miatt nem is kérdeztük őket és hát utána megsértődtek és mondtuk hogy hogy ez pedig magától értődő ők pedig mondták hogy ettől függetlenül illett volna meghívni őket de mindegy is most nem én vagyok a sztár hanem a kérdező és meg is értem hogy frusztrált hogy a főnöke is olyan aki megsértőik ha valamit ami magátl értődő nem kérdeznek meg.
2023. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
37: Én most az utazási költségek megtérítésére gondolok. Szabadságvisszavonáskor ezt a főnöknek kötelessége megtéríteni, illetve a visszavonás közlésekor ezt közölni a dolgozóval. Nem pedig csak akkor téríteni, ha a dolgozó kéri.
2023. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
39: Nyiss neki egy kérdést a megfelelő kategóriában, és ott beszélgethetsz róla. De ez a kérdés nem arról szól.
2023. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
80%
40 igen de a kérdező már nagyon sok választ kapott most már negyvenegyet és hát ez sok válasz szerintem most már elég válasza jött úgyhogy le lehetne zárni ezt a témát és másról beszélni szerintem.
2023. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!