Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnöknek nem illik házassá...

Egy főnöknek nem illik házasság esetén 1 mondatban sok boldogságot kívánni az alkalmazottjának?

Figyelt kérdés

Nem azt kérdezem adjon-e nászajándékot menjen-e el az esküvőre küldjön-e virágot.


Nem.

Én azt kérdezem, hogy 1 mondattal (Sok boldogságot!) nem illenék „megkínálni „ az alkalmazottját az esküvője alkalmából?

Letörne a nyelve? Nem ér rá?Arra az 1 mondatra?


2023. máj. 29. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Tudott egyáltalán róla, hogy a Julika hazasodik? Anno én nem közöltem eztán főnökömmel.
2023. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az se biztos hogy tud a főnök azt esküvőről. Ráadásul a főnök meg pont leszarja hogy egy biorobottal több vagy kevesebb van.

Majd felvesz másikat. Ha mégsem akkor meg rádsózza a pluszmunkát.


Én se kívántam sok boldogságot a kolleganődnek mégsem érzem magam bunkónak.


Jerikó gimi forever!

2023. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek illene gratulálni, akinek elmondod. De miért mondanád el a főnöködnek? Ha jó a viszony, úgyis elmondod, akár meg is hívod stb. Ha nem tud róla, nem gratulál. Vagy hogy kell elképzelni?


- Jövő héten férjhez megyek, ezért szeretném kivenni a pénteki napot

- Rendben van, de akkor addig fejezd be a mostani feladatod.

2023. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. A munkát nem szerencsés összemosni, összekeverni a magánélettel.
2023. máj. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!