Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Talán ezért unszimpatikus az...

Talán ezért unszimpatikus az új kolleganőm?

Figyelt kérdés

Van egy új kolleganőm, aki igazán értelmes, kedves nő, viszont észrevettem, hogy valamiért mégsem tartom szimpatikusnak. Mivel engem mindig is zavartak a semmiből feltörő ösztönös érzéseim elkezdtem gondolkodni, vajon mi okozhatja.

Szóval a nő annyi idős mint anyám, és a lánya pont olyan életet él, mint amilyet anyám várt volna el tőlem, de én nem azt választottam, ezért anyám nem büszke rám, viszont a kolleganőm a lányára nagyon az.

Ez a sérelem az anyámmal szemben kiválthat ilyen érzéseket, vagy más lehet a gond?

19/l



2019. okt. 20. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, kiválthat.
2019. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kiválthat,sztm is ezért nem szimpatikus a kolléganő.
2019. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
A mások magánéletével foglalkozni, holott a munkával semmiképp nem függ össze. Tipikus magyar mentalitás.
2019. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Betojok.

Én meg azért voltam ellenszenves egy kolleganőmnek (alapból, és elvágólag), mert én is Nóra vagyok (és a lánya is). És neki csak egyetlen Nóra létezik, a lánya.

Hát én nem tudnék csak ezért ellenszenvezni egy Rita nevű kis kolleginával (lányom is Rita). Sőt, belőlem szimpátiát vált ki, ha valahol pl. az ügyintéző vagy eladó (amikor kint van a ruháját a névjegy kitűző) az én lányom nevével egyezik.

Hülyék tudnak lenni az emberek.

2019. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges.
2019. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsèges, idővel hátha eltűnik ez az érzés. Nekem is volt régen hasonló érzésem egy-egy ember iránt, és aztán egy csomó emberrel jóban lettem. Előítèletes is voltam.
2019. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!