Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok egy állást +160...

Elvállalnátok egy állást +160 ezerért, ha a munkakör amúgy nem érdekelne?

Figyelt kérdés
Jelenleg back office területen dolgozom, viszont felvettek nemrég egy front office pozícióra. Nem szeretek túlzottan emberekkel foglalkozni, jól elvagyok a háttérirodai munkával, viszont az összeg mégis csábító. Illetve annyi még a probléma, hogy jelenleg itthonról dolgozom, a másik hely pedig bejárós lenne.
2023. jún. 1. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnek az a stratégiája, hogy az aktuális pénz másfélszeresét kéri, ha nem nagyon akar váltani, "annyiért már igen" megfontolásból.
2023. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

A te döntésed, hisz a te életed. Ha ebben képtelen vagy egyedül dönteni, akkor sok jóra, nagy önállóságra, életképességre tőled nem lehet számítani.


Én elvállalnám, de ez én vagyok. Plusz, nekem nem fáj bejárni napi szinten dolgozni a munkahelyre, veled ellentétben.

2023. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint teljesen mindegy mennyit fizetnek: ha az ember nem kedveli, amit csinál vagy rossz légkörben kell dolgoznia, akkor utálat lesz minden munkanapja.
2023. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy az aktuális munka nem érdekel, nem különösebben befolyásolna, a jelenlegi sem tölt el túlzott izgalommal, szóval ha hasonló lelkesedéssel elég csinálnom valamit, de +160-ért több pénzért, akkor simán bevállalnám. Kivéve a bejárást. A home office-ról nem mondanék le, akármennyit is fizetnének érte extrában. De ugye neked kell eldöntened, hogy neked mi fér bele és mi éri meg igazán.
2023. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy milyen munkához van affinitásod. Vállaltam el szar munkát, mert kellett a pénz, de mindig célom volt munkahelyváltásnál, hogy az addigiakhoz képest előre lépjek, és kevés legyen a munkanélküli időszak. Minden tapasztalatomat előnyömre tudtam fordítani, még a szar munkahelyet is, ha más nem, tanulságként, mire kell figyelni. A szüleim közalkalmazottként dolgozták le az életüket, apám az első munkahelyéről ment nyugdíjba, csak munkakört váltott az évek során, céget nem, anyám csak kétszer váltott munkahelyet életében, először főiskola miatt mondott fel, utána a család miatt keresett közelebbi munkahelyet, a születésem után már nem váltott, onnan ment nyugdíjba több évtized után. Szóval amiket én megtapasztaltam a munka világában, abban nekik nem volt semmi tapasztalatuk, nem tudtak jó tanácsot adni, segíteni, ezért értékelem fontos tanulságnak, ami kifejezetten rossz tapasztalat volt.
2023. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bepróbálkozhatsz előbb a jelenlegi főnöknél (főleg, ha bevállalod a váltást), hogy kaptál egy ilyen ajánlatot, tud-e jobbat mondani, mert akkor maradsz. A kockázata, hogy menned kell.
2023. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bepróbálkoztam már… sajnos nem tudnak többet adni (nemrég volt emelés).
2023. jún. 1. 22:07
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a +160 ezer havonta azt jelenti, hogy másfélszeresére nő a bérem. Annyiért bármit elvállalnék.
2023. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Bírom, hogy az a kérdés, hogy TI (azaz mi, válaszolók) elvállalnátok-e egy munkát, erre a válaszok fele az, hogy ezt a kérdezőnek kell tudni:D Kedves válaszolók, nem, a ti véleményeteket nem a kérdezőnek kell tudnia, hanem nektek, hisz a kérdés hozzátok szólt.


A kérdésre:

Hááát nekem nagyon hiányzik már egy fizuemelés, viszont a home-office-t és a backofficet nemigazán akarnám feladni. Oké, ha a telefonálgatás nem túl stresszes, akkor még okés, túlélhető, de akkor csak HO-ban, az irodában rohaddt idegesítő lenne mások mellett telefonálni.

És csábító a kb 40%-os fizuemelés, deee tisztában vagyok vele, hogy eléggé belerokkannék kb fél év alatt, nagyon utálnám. Szóval én nem vállalnám el. Nem az a baj, hogy unalmas, hanem az, hogy az irodából való vonalban levés engem nagyon stresszelne.

2023. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

9.


Engem is a sírba lehet ezzel tenni 😂🙏

2023. jún. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!