Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörök vannak...

Milyen munkakörök vannak ahova könnyen felvesznek jelentős végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben van tapasztalatom kasszázás, árupakolás stb. De valamiért nem vesznek fel most boltokba sem. Érettségim van és 1 éves logisztikai ügyintéző OKJ de az a képzés nem sokat ért és nem értek az irodai munkához még...

Milyen üzlet van esetleg ahova könnyű bekerülni vagy munkakör?



2023. máj. 6. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Operátor
2023. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha a beképzelt Hr-es nőknek nem szimpatikus a jelentkező, akkor sehol sincs esélye kb. Sajnos a Hr-es nők szimpátia alapján döntenek, és nem képességek alapján! Nekem egyik helyen, ahova jelentkezni akartam, meg is mondták kerek perec majdnem szó szerint, hogy csak nekik szimpi embereket vesznek fel!
2023. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
recepciós?
2023. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

#2 miért kellene felvenniük olyat, aki nem szimpatikus? A HR az első szűrő, utána jön a szakmai interjú a főnökkel, azon is át kell menni ám.


Nekem volt olyan főnököm (egyben egyetemi tanárom, aki a diákok közül is toborzott), hogy hiába jó valaki szakmailag, ha nem szívesen dolgozna vele együtt, nem fog neki munkát adni. Szerintem ez teljesen fair dolog.

2023. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Irodai adminisztrációs munkák, telefonos ügyfélszolgálat. Bár a legtöbbhöz kell tapasztalat, de nem mindhez.
2023. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Portás, segédmunkák
2023. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Operátor
2023. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!