Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csinálnak drogtesztet?

Csinálnak drogtesztet?

Figyelt kérdés
16 vagyok és most nyárra jelentkeztem egy mekis munkára. Mondták hogy ek kell mennem majd az üzemorvoshoz. Nem tudom hogy fognak e vizeletmintát kérni de remélem nem mert nemrég kb 1 hete egy buliban füves cigit szívtam.

2023. jún. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sarki meki stábját elnézve csinálnak és csak olyat vesznek föl aki pozitív lett.
2023. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csinálnak. Eleve egy drogtesztbe a te beleegyezésed is kell, ha a munkáltatòd azt akar csináltatni. Nem úgy van, hogy hipp-hopp egy kis pisiből megmondják, hogy drogos vagy, és téged nem értesítenek, ráadásul meg is tagadhatod/max akkor kirùgnak, vagy nem vesznek fel/. De nyilván amúgy sem vagy drogos attól, hogy egyszer próbáltad. Nincs ebben semmi. Csak ne a rendőr kérjen mintát. 😂

Nyugi, nekem volt már sok üzemorvosim, mentem már autòszerelői miatt, nehézgèpkezelői miatt,biztonság őri melò miatt, gyári minőségellenőri meló miatt, úszómesteri miatt, burkolói miatt, ráadásul sportorvosim is volt már, stb. A legszigorùbb a gyár volt, ott EKG-rá tettek, és részletesen kikérdeztek. Még nemi dolgokròl is kérdezgettek. Meg hogy mikor voltam utoljára ilyen olyan vizsgálaton, stb. Ott vettek vizeletet is, de egy vicc volt. Emeleten elvették, és mire a földszintre értem már egy cetlire volt írva, hogy ,,vizelet negatív". Akkor szerinted 2 perc alatt milyen vizsgálat volt azzal?

Mondjuk én nem élelmiszerrel dolgoztam, hanem műanyaggal, azért volt kicsit szigorúbb/vegyi anyagok miatt/. Az élelmiszernél meg egyértelmű, hogy kíváncsiak, hogy nincs-e valami fertőző bajod.

UI: Egy hét alatt rég kiment a vizeletedből/véredből a THC!

2023. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és van egy exem, aki full drogos. Félévente van neki üzemorvosi/vegyész/, van neki drogteszt is. Mégis valahogy átmegy. Erre varrj gombot!
2023. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az üzemorvosi vizsgálaton csak vérnyomást néztek, semmi extra.

Már 2x is voltam

2023. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:D


Nem fognak. Több gyorsétteremben is megfordultam már, a gárda 80-90%-ától elköszönhetnének, ha nem lehetne drogozni meg inni. Egyébként annál a fos melónál még az is elkezd legalább inni, aki addig sosem tette.

2023. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!