Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legrövidebb...

Mennyi volt a legrövidebb idő, amit egy dolgozó bejelentettként eltöltött a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Nálunk pár óra. Reggel bejelentettük, dél körül szólt, hogy mégse jön.

2023. jún. 9. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
3 nap. Harmadik nap a kolléga hulla részegen ordítozott egy szál papucsban az építési területen. Az építésvezető kérte az azonnali eltávolítását.
2023. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 perc.
2023. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 nap.
2023. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 nap.

1 nap.

3 nap.

2 hét.

Jelenleg tavaly 07.05-től dolgozom mai napig a munkahelyemen.

Ennyi az össz munkaviszonyom.

Egy évig lógtam a levegőben,feketén dolgoztam 2 forintokért,hogy ne csak lézengjek otthon.

Elvégre a semminél jobb volt az is,ha kerestem 5-6 ezret naponta de azt fixen,biztosan.

Mondjuk szezonális melók is voltak,volt hogy ennyi se volt,mehettem haza.

Egy eső miatt aznap nem kerestem semmit.

Nem volt kényelmes.

Azért írtam le az összeset,mert nem sok.

Azért itt sokaknak sok munkahelye volt hozzám képest meg főleg.

2023. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kitana. ***** válasza:
1 nap, olyanra nem emlékszem, hogy valaki az első napján lelépett volna, de olyan sok volt, aki másnap már nem jött.
2023. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az én munkahelyem volt, de az általános sulimban ahova jártam, volt olyan új tanár, aki 2-3 nap után elmenekült. Elég problémás intézmény a mai napig.

Az eddigi munkahelyeimen nem volt ilyen. A próbaidő alatti felmondások is másfél-két hónap után történtek általában.

2023. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!