Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem az új kollégának illene...

Nem az új kollégának illene bemutatkoznia?

Figyelt kérdés

Én két hétig beteg voltam. Tudtam, hogy közben felvettek egy új embert. Viszont kezdésnél nem találkoztunk. Én azt is hittem, hogy nincs (vagy nem jött be, vagy végül nem is a mi csoportunkba tették), de amikor rákérdeztem az egyik régi munkatársnál, ő mondta, hogy itt van. Én úgy voltam vele, akkor majd biztos összefutunk valamikor a nyolc óra folyamán, aztán akkor bemutatkozunk egymásnak.

De amikor átment azon a termen, ahol én dolgozom, akkor egy szót sem szólt. Egyedül voltam ott, épp semmi meló, azért a telefonomat bújtam, és azt hittem, hogy a régiek közül jött meg valaki a mosdóból, ezért először nem is néztem fel. Később még kétszer eljátszotta ezt, mintha ott se lennék.

Ezek után a fene fog hozzá szólni...



2023. jún. 11. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
De!
2023. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Neked sem varrták be a szádat, nyugodtan köszönhettél volna neki. Könnyen lehet, hogy ő azt hiszi, már bemutatkoztatok egymásnak, az első nap annyi emberrel lepacsizott, hogy nem emlékezhet mindenkire.
2023. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően neki illene, igen. De nem tudom, milyen munkahely. Ha vagytok ott százan, akkor talán fel sem tűnik neki, hogy van ott valaki, akivel ő még nem találkozott.
2023. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Ne szólj hozzá! Vedd fel ezt a passzív-agresszív attitűdöt, az lesz a legjobb.
2023. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokan vagytok akkor ne várd, hogy térdre boruljon előtted csak mert régi vagy,lehet fel sem tűnt neki, hogy veled még nem találkozott.

Vagy lehet, hogy amiért először fel sem néztél amikor bejött a terembe, ebből levonta, hogy bunkó vagy. Persze,lehet hogy tévedek,ez attól függ, hogy milyen a terem,a helyszín, hányan vagytok,mit melóztok.

2023. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi a franc bajod van xd egy hét alatt a vele legtöbbet dolgozó 5-6 ember fejét meg nevét jegyezte meg xd valószínűleg fingja sincs arról hogy bemutatkozott e. Te miért nem szóltál hozzá? Azért az elég érdekes, hogy így állsz az új emberekhez. Amelyett hogy segítenél neki beilleszkedni...
2023. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Téged mi akadályozott meg benne, hogy köszönj?
2023. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azért nem köszönt, mert a telefonod bújtad. Azoknak én sem köszönök.
2023. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Új helyen van, valószínűleg azt se tudja, merre van arccal. Én mindig odamegyek az újakhoz, mondom, hogy "Szia, szerintem mi még nem találkoztunk, xy vagyok", és kész. Ne hordd már ennyire fent az orrod.
2023. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Folyamatos műszak, itt a területen öten vagyunk.
2023. jún. 11. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!